گروه حمایت از ارزهای دیجیتال اتاق تجارت دیجیتال از کمیسیون بورس و اوراق بهادار یا SEC خواست تا برنامه‌های صندوق‌های قابل معامله در صرافی بیت‌کوین را در راستای منافع سرمایه‌گذاران مستقر در ایالات متحده تأیید کند.

در گزارش روز دوشنبه با عنوان «معمای رمزارزی»، اتاق بازرگانی دیجیتال اعلام کرد که ایالات متحده از کشورهای دیگر در سراسر جهان که ساکنان آن‌ها به ابزارهای سرمایه‌گذاری ارز دیجیتال از جمله ETF‌های بیت‌کوین (BTC) دسترسی دارند، عقب افتاده است. گروه حامی کریپتو اضافه کرد که “هیچ مورد گزارش شده ای از هک یا سرقت و هیچ نشانه ای از دستکاری بازار” مربوط به ETF های بیت کوین منتشر شده در خارج از کشور وجود ندارد، که نشان می دهد استدلال SEC در رد درخواست های قبلی درست نبوده است.

گروه حامی کریپتو با استناد به تعهداتش برای محافظت از سرمایه گذاران در رد تایید ETF بیت کوین، مخالفت خود را با SEC اعلام کرد و گفت که اقدامات آن سرمایه گذاران را تشویق می کند “در یک محیط کمتر تنظیم شده و/یا خارجی که در آن هستند، قرار گرفتن در معرض کریپتوها را به دست آورند.”

1111111 - اتاق بازرگانی دیجیتال می گوید زمان آن رسیده است که SEC ای تی اف بیت کوین را تصویب کند

222222222 2 - اتاق بازرگانی دیجیتال می گوید زمان آن رسیده است که SEC ای تی اف بیت کوین را تصویب کند

” SEC اکنون خود را به عنوان یک تنظیم کننده در این زمینه معرفی کرده است. مشخص شده است که مردم آمریکا هنوز نمی توانند مسئولیت دسترسی آشنا، مقرون به صرفه، نقد، شفاف و تنظیم شده به بازارهای بیت کوین را بر عهده بگیرند. متأسفانه هزینه این موقعیت بر سرمایه‌گذاران آمریکایی و بازارهای سرمایه ایالات متحده کاهش یافته و ادامه خواهد یافت.”
پریان برینگ(Perianne Boring)، بنیانگذار و مدیر عامل اتاق تجارت دیجیتال، در مصاحبه روز دوشنبه در Fox Business گفت: “ما نمی توانیم تقاضای عظیم برای قرار گرفتن در معرض این طبقه دارایی جدید و نوآورانه را انکار کنیم.”

همچنین بخوانید:   در حال حاضر هر 226 نفر روی کره زمین حداقل 1 دلار بیت کوین دارد

بر اساس این گزارش، بخشی از انگیزه های SEC برای انکار برنامه های ETF بیت کوین ممکن است سیاسی باشد.

این مطلب صرفاً ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با الیپا نمی‌باشد.

منبع:cointelegraph

مقاله اصلی

بیشتر بخوانیم

مطالعه و یادگیری ادامه دهید

هکرها در تلاش برای نفوذ به بیت کوین

طبق گزارش اخیر Bleeping Computer، گروه منفور هکری TeamTNT بازگشته و اکنون در تلاش است… نوشته هکرها در تلاش برای نفوذ به بیت کوین اولین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.