پیتر شیف (Peter Schiff)، طرفدار طلا و منتقد سر سخت بیت کوین، در مصاحبه اخیر خود با خبرگزاری کیتکو، هشدار داد که قیمت بیت کوین در پی فروش سنگین به زیر ۱۰,۰۰۰ دلار سقوط خواهد کرد. وی در ادامه گفت که فکر نمی کنم بار دیگر بتواند اوج جدیدی بالاتر از ۶۹,۰۰۰ دلار را ثبت کند.

در مورد افزایش اخیر قیمت بیت کوین نیز این سرمایه گذار ادعا می کند که این فقط یک رالی کوتاه مدت است که پول افراد را به سمت خود می کشد. شیف ادعا می کند که عرضه رمزارزها همچنان در حال رشد است. او معتقد است که تفاوت کمی بین بیت کوین و ۲۰۰۰۰ آلت کوین دیگر وجود دارد.

این سرمایه گذار مشخور که از سال ۲۰۱۱ (۱۳۹۰) نسبت به بیت کوین دیدگاه نزولی داشته است، بزرگترین رمزارز را یک “طرح احمقانه بزرگ” توصیف کرد که به طور اجتناب ناپذیری با شکست مواجه خواهد شد. «همه این طرح های احمقانه بزرگ همیشه شکست می خورند. شیف گفت، شما خواهید دید که احمق‌ ها تمام می‌ شوند و آخرین احمق کسی است بیت کوین را در اوج قیمتی خریداری کرده است.»

شایان ذکر است که پیش بینی قیمت شیف همیشه درست نبوده است. در آگوست ۲۰۱۹ (مرداد ۱۳۹۸)، وی پیش بینی کرد که قیمت بیت کوین هرگز به ۵۰۰۰۰ دلار نخواهد رسید. بعد از چندین پیش بینی ناموفق، برخی از معامله گران اکنون شیف را به عنوان یک شاخص متضاد در نظر می گیرند.

همچنین بخوانید:   هکرها در تلاش برای نفوذ به بیت کوین

توجه: این دسته از مطالب در سایت الیپا تحت عنوان پیشنهاد برای خرید نمی باشد! در نظر داشته باشید الیپا هیچگونه ضمانتی در قبال معاملات شما ارائه نمی دهد و مسئولیت آن تماما با شما خواهد بود. ما در الیپا سعی کرده ایم بتوانیم از معتبر ترین مراجع ایرانی و خارجی مطالب را جمع آوری کنیم تا بتوانی یک پایگاه جامع ارز دیجیتال راه اندازی کنیم، اما با این حال پیشنهاد می شود طبق استراتژی خود پیش بروید تا بتوانید در زمینه قدرتمند تر شوید. همچنین در صورت نداشتن مهارت کافی می توانید در دوره های آموزشی ما در آکادمی الیپا شرکت کنید تا بتوانید توانایی خود را در زمینه بازار های مالی افزایش دهید.

منبع: u.today

مقاله اصلی

بیشتر بخوانیم

مطالعه و یادگیری ادامه دهید

هکرها در تلاش برای نفوذ به بیت کوین

طبق گزارش اخیر Bleeping Computer، گروه منفور هکری TeamTNT بازگشته و اکنون در تلاش است… نوشته هکرها در تلاش برای نفوذ به بیت کوین اولین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.