روز چهارشنبه، شرکت استخراج رمزارزی Genesis Digital Assets، اعلام کرد: در پی توسعه این شرکت در ایالات متحده، ۷۰۸ مگاوات ظرفیت جدید، به ظرفیت کنونی استخراج خود اضافه کرده است. در حال حاضر، جنسیس بیت کوین را در چهار مزرعه در تگزاس، سه مزرعه در کارولینای جنوبی و یک مزرعه در کارولینای شمالی استخراج می کند. جنسیس این ظرفیت جدید خود در نیمه اول سال ۲۰۲۲ (دی ۱۴۰۰ تا خرداد ۱۴۰۱)، از مناطق تگزاس، کارولینای جنوبی و کارولینای شمالی تامین کرده است.

این شرکت گفت که این توسعه در ظرفیت استخراج، ۱۳۰ شغل تمام وقت و تقریباً ۴۹۵ شغل ساختمانی برای جوامع محلی ایجاد می کند. لیدیا نیارکو (Lydia Nyarko)، رئیس منابع انسانی جنسیس، روز چهارشنبه در بیانیه ای توضیح داد: «هر روز به ما فرصتی داده می شود تا با ایجاد فرصت های شغلی برای جوامع محلی که در آن فعالیت می کنیم، روابط معنادار و پایداری ایجاد کنیم.» این مدیر اجرایی جنسیس دیجیتال اضافه کرد:

«اینکه ما شاهد رشد سازمان خودمان هستیم، فوق العاده رضایت بخش می باشد. استخراج بیت کوین دسترسی به یک مسیر شغلی هیجان انگیز با پتانسیل رشد بالا را فراهم می کند، زیرا این صنعت در سال های آینده بزرگتر و بزرگتر می شود.»

همچنین بخوانید:   با سقوط قیمت بیت کوین به زیر 19،800 دلار، شاخص ترس و طمع وارد منطقه “ترس شدید” می‌شود

توجه: این دسته از مطالب در سایت الیپا تحت عنوان پیشنهاد برای خرید نمی باشد! در نظر داشته باشید الیپا هیچگونه ضمانتی در قبال معاملات شما ارائه نمی دهد و مسئولیت آن تماما با شما خواهد بود. ما در الیپا سعی کرده ایم بتوانیم از معتبر ترین مراجع ایرانی و خارجی مطالب را جمع آوری کنیم تا بتوانی یک پایگاه جامع ارز دیجیتال راه اندازی کنیم، اما با این حال پیشنهاد می شود طبق استراتژی خود پیش بروید تا بتوانید در زمینه قدرتمند تر شوید. همچنین در صورت نداشتن مهارت کافی می توانید در دوره های آموزشی ما در آکادمی الیپا شرکت کنید تا بتوانید توانایی خود را در زمینه بازار های مالی افزایش دهید.

منبع: bitcoin.news

مقاله اصلی

بیشتر بخوانیم

مطالعه و یادگیری ادامه دهید

هکرها در تلاش برای نفوذ به بیت کوین

طبق گزارش اخیر Bleeping Computer، گروه منفور هکری TeamTNT بازگشته و اکنون در تلاش است… نوشته هکرها در تلاش برای نفوذ به بیت کوین اولین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.