در مصاحبه اخیری که از پائولو آردوینو (Paolo Ardoino)، مدیر ارشد فناوری صرافی رمزارزی Bitfinex، با مجله تجاری Fortune منتشر شده است، وی اذعان داشت: انتشار اوراق قرضه وابسته به بیت‌ کوین توسط السالوادور، که برای تامین مالی ساخت شهر بیت‌ کوینی اعلام شده در سال گذشته استفاده خواهد شد، بیشتر به تعویق خواهد افتاد. آردوینو افزود: چارچوب قانونی که از این صدور پشتیبانی می کند هنوز آماده نیست.

با این حال، آردوینو در مورد تاریخ عرضه اوراق قرضه پیش بینی هایی کرد. وی اعلام کرد:

«اگر این قانون تا آخر سپتامبر تصویب شود (۸ مهر)، من انتظار دارم که به طور منطقی دو تا سه ماه طول بکشد تا همه الزامات مورد نیاز برای صدور اوراق قرضه بیت کوینی اجرا شود.»

گزارش شده است که توکن اوراق قرضه ابتدا در صرافی Bitfinex با استفاده از شبکه Liquid که توسط Blockstream مدیریت می شود، به عنوان بستر توزیع آن منتشر خواهد شد.

پیشینه اوراق قرضه آتشفشانی

اوراق قرضه بیت کوین که به دلیل تامین هزینه انرژی زمین گرمایی که برای تولید نیروی مورد نیاز عملیات استخراج در شهر بیت کوین استفاده می شود، اوراق آتشفشانی نامیده می شوند، برای اولین بار در نوامبر ۲۰۲۱ (آبان ۱۴۰۰) اعلام شدند. رئیس جمهور السالوادور، نجیب ابوکیله، قصد داشت با این ابزار یک میلیارد دلار سرمایه جمع آوری کند. پیش‌ بینی می‌ شد که عرضه اوراق قرضه ۶۰ روز پس از این اعلام اتفاق بیفتد.

همچنین بخوانید:   درآمد استخراج بیت کوین 68.6 درصد نسبت به کم درآمدترین روز سال 2022 افزایش یافت

این مطلب صرفاً ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با الیپا نمی‌باشد.

منبع: news.bitcoin

مقاله اصلی

بیشتر بخوانیم

مطالعه و یادگیری ادامه دهید

هکرها در تلاش برای نفوذ به بیت کوین

طبق گزارش اخیر Bleeping Computer، گروه منفور هکری TeamTNT بازگشته و اکنون در تلاش است… نوشته هکرها در تلاش برای نفوذ به بیت کوین اولین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.