روز سه شنبه، یکی از متهمان پولشویی با بیت‌ کوین‌ در صرافی بیت‌ فینکس، هدر مورگان (Heather Morgan)، همسر ایلیا لیختنشتاین (Ilya Lichtenstein)، پیامی را برای ۲۴۹۰۰ دنبال‌کننده‌ اش در توییتر منتشر کرد. پس از اینکه مجری قانون ایالات متحده در فوریه سال گذشته (بهمن ۱۴۰۰)، اعلام کرد که ۹۴۶۳۶ بیت کوین از مورگان و لیختنشتاین مصادره کرده است، این دو نفر دستگیر شدند. در زمان دستگیری مورگان و همسرش، بیت کوین تقریباً ۴.۵ میلیارد دلار ارزش داشت ولی امروز، ۹۴۶۳۶ بیت کوین ارزشی معادل ۲.۰۳ میلیارد دلار دارد.

توییت مورگان که با استفاده از حساب توییتر خود زده شده است، کوتاه و شیرین جلوه می نماید و هدفش این است که پیامی را به مردم بدهد. مورگان در توییتر خود نوشت: «من در هیچ پروژه رمزارزی شرکت ندارم. “هر پروژه رمزارزی یا NFT با نام یا شبیه من کلاهبرداری است که من آن را تایید نمی کنم.” این تنها اظهاراتی بود که مورگان در توییتر اعلام کرد و اولین باری بود که مورگان بعد از دستگیری اش در فوریه سال گذشته توییت کرده است. مورگان با نام رازلخان (Razzlekhan)، خواننده رپ خیابانی ساکن نیویورک شناخته می‌ شد و چند روز قبل از دستگیری، یکی از تک‌ آهنگ‌ های خود را به نام «Bleeding Buckets» از طریق Spotify به اشتراک گذاشته بود.

همچنین بخوانید:   هزینه یک حمله 51 درصدی به بیت کوین چقدر است؟

این مطلب صرفاً ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با الیپا نمی‌باشد.

منبع: news.bitcoin

مقاله اصلی

بیشتر بخوانیم

مطالعه و یادگیری ادامه دهید

هکرها در تلاش برای نفوذ به بیت کوین

طبق گزارش اخیر Bleeping Computer، گروه منفور هکری TeamTNT بازگشته و اکنون در تلاش است… نوشته هکرها در تلاش برای نفوذ به بیت کوین اولین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.