بزرگترین رمزارز جهان برای نخستین بار در ۶۰ روز گذشته به زیر سطح ۱۹۰۰۰ دلاری کاهش یافت. به نظر می رسد ارزش بیت کوین به دلایل مختلفی کاهش می یابد. طبق معمول ، ریزش فعلی این دارایی پرچمدار با عملکرد بازار سهام ایالات متحده مرتبط است. بازارهای سهام نیز پس از پشت سر گذاشتن یک روز بی ثبات ، با قیمت های پایین تری معامله شدند. دلیل این فروش تا حدودی ناشی از نگرانی ها از تداوم افزایش نرخ بهره توسط فدرال رزرو است.

۱۰۳۷۴۱ معامله‌گر طی روز گذشته لیکوئید شدند که در اثر آن ، مجموع ارزش این پوزیشن های لیکوئید شده ، به ۳۶۴.۷۴ میلیون دلار رسید. بزرگترین پوزیشن معاملاتی در صرافی Okex لیکوئید شد که ارزش آن ۲.۵۷ میلیون دلار بود.

ارزش کل این بازار در پی فروش بازار رمزارزها ، یک بار دیگر به زیر ۱ تریلیون دلار کاهش یافت و بیت کوین نیز در آستانه مورد امتحان قرار دادن کف های قیمتی سال جاری میلادی قرار دارد.

بزرگترین رمزارز جهان در ساعات ابتدایی روز چهارشنبه با قیمت ۱۸.۵ هزار دلار معامله شد و تا به حال ، در هفته جاری بالغ بر ۶ درصد کاهش یافته است. بر اساس وب سایت رمزارزی کوین مارکت کپ، اررش بازار رمزارزها طی ۲۴ ساعت گذشته، به میزان مشابهی کاهش یافته است.

همچنین بخوانید:   نگاهی کلی به وضعیت امروز بازار رمزارزها (20 مرداد)

این مطلب صرفاً ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با الیپا نمی‌باشد.

منبع: nairametrics

مقاله اصلی

بیشتر بخوانیم

مطالعه و یادگیری ادامه دهید

هکرها در تلاش برای نفوذ به بیت کوین

طبق گزارش اخیر Bleeping Computer، گروه منفور هکری TeamTNT بازگشته و اکنون در تلاش است… نوشته هکرها در تلاش برای نفوذ به بیت کوین اولین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.