بزرگترین رمزارز حهان به دنبال ببانات رئیس فدرال رزرو ایالات متحده کف حمایتی خود را از دست داد. کاهش ارزش این رمزارز بدان معنی است که بازارها برای اظهارات سختگیرانه و تند جروم پاول آماده نبودند.

بیت کوین درحال حاضر با قیمت ۲۰۶۷۴.۵۱ دلار معامله می شود و حجم معاملات روزانه آن ، ۴۳ میلیارد دلار است. ارزش رمزارز نسبت به روز گذشته ، ۶ درصد کاهش یافته است.ارزش معاملات کل بازار رمزارزها به زیر ۱ تریلیون دلار افت پیدا کرده و نسبت به روز گذشته با کاهش ۴.۱۱ درصدی روبه رو شد.

۷۱۷۲۶ معامله‌گر در این روز، لیکوئید شدند که مجموع ارزش این پوزیشن های معاملاتی به ۲۳۷.۰۷ میلیون دلار رسید.

جروم پاول، رئیس فدرال رزرو طی سخنرانی خود در نشست اقتصادی سالانه فدرال رزرو در جکسون هول، وایومینگ، پیش بینی کرد که اعمال سیاست های پولی سختگیرانه احتمالا برای مدتی مورد نیاز خواهد بود.

آقای پاول همچنین عنوان کرد:
“ثبات مجدد قیمت ها برای مدتی زمان خواهد بود و این نیازمند به کارگیری ابزارهای ما است تا تقاضا و عرضه را به تعادل بهتری برسانیم.”

ارزش بزرگترین پوزیشن معاملاتی لیکوئید شده ، ۱.۹۱ میلیون دلار بود که با جفت ارز BTC-PERP در صرافی FTX قرار داشت.

روند نزولی بیت کوین فعلا ممکن است تداوم داشته باشد ، به طوری که یک اندیکاتور مومنتوم درنمودار هفتگی احتمالاً برای نخستین بار در بیش از سه سال گذشته ، یک سیگنال خرسی صادر کند.

همچنین بخوانید:   اوپن نود مجموعه زیرساخت های پرداخت بیت کوین را در بانک مرکزی تحت نظارت بانک مرکزی بحرین قرار می دهد

انتظار می‌رود میانگین متحرک ساده ۵۰ هفته‌ای (SMA) بیت کوین که درحال حاضر روبه پایین است ، به زیر میانگین متحرک ساده ۱۰۰ هفته ای برسد. در این صورت ، نخستین الگوی تقاطع خرسی از فوریه ۲۰۱۹(بهمن ۱۳۹۷) در نمودار بیت کوین شکل می گیرد.

توجه: این دسته از مطالب در سایت الیپا تحت عنوان پیشنهاد برای خرید نمی باشد! در نظر داشته باشید الیپا هیچگونه ضمانتی در قبال معاملات شما ارائه نمی دهد و مسئولیت آن تماما با شما خواهد بود. ما در الیپا سعی کرده ایم بتوانیم از معتبر ترین مراجع ایرانی و خارجی مطالب را جمع آوری کنیم تا بتوانی یک پایگاه جامع ارز دیجیتال راه اندازی کنیم، اما با این حال پیشنهاد می شود طبق استراتژی خود پیش بروید تا بتوانید در زمینه قدرتمند تر شوید. همچنین در صورت نداشتن مهارت کافی می توانید در دوره های آموزشی ما در آکادمی الیپا شرکت کنید تا بتوانید توانایی خود را در زمینه بازار های مالی افزایش دهید.

منبع: nairametrics

مقاله اصلی

بیشتر بخوانیم

مطالعه و یادگیری ادامه دهید

هکرها در تلاش برای نفوذ به بیت کوین

طبق گزارش اخیر Bleeping Computer، گروه منفور هکری TeamTNT بازگشته و اکنون در تلاش است… نوشته هکرها در تلاش برای نفوذ به بیت کوین اولین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.