تحلیل بیت کوین امروز به شرح زیر است:

یاسین المانجرا Yassine Elmandjra، تحلیلگری از شرکت مدیریت سرمایه گذاری ARK Investment، اشاره کرده است که دارندگان کوتاه مدت بیت کوین ظاهرا تسلیم شده اند.

نسبت MVRV که ارزش بازار بیت کوین را نسبت به ارزش واقعی این رمزارز پرچمدار اندازه گیری می کند، ۳۵ درصد از زمان اوج خود کاهش یافته است. به گفته المانجرا، چنین سطوحی از ژانویه ۲۰۲۰ (دی ۱۳۹۸) و ژوئیه ۲۰۲۱ (تیر ۱۴۰۰) مشاهده شده است.

FUXCdzsWQAEfyO6 0 300x212 - بر اساس برخی شواهد، دارندگان کوتاه مدت بیت کوین تسلیم شده اند

این معیار رایج آنچین، اغلب برای سنجش روحیه سرمایه گذاران هنگام سرمایه گذاری استفاده می شود. با این حال، دارندگان طولانی مدت هنوز هم در حال خرید هستند. بطوریکه بیش از ۶۶ درصد از کل بیت کوین در گردش در بیش از یک سال حرکت نکرده است که یک رکورد دیگر محسوب می شود.

به گفته این تحلیلگر، اصول کلیدی شبکه، مانند استفاده و امنیت نیز سالم باقی می مانند.

صرافی‌های رمزارزها در بحبوحه سقوط Terra که ماه گذشته صنعت ارزهای دیجیتال را تحت تأثیر قرار داد، شاهد ورود سرمایه ی رکورد شکنی بودند.

همانطور که U.Today گزارش داد، قیمت بیت کوین برای مدت کوتاهی به سطح ۲۵۰۰۰ دلار سقوط کرد. نابودی بلاک چین Terra یکی از بزرگترین رویدادهایی شومی بود که کریپتو تا به حال دیده است. با این حال، بازار توانست تا حدودی از ریزش عظیم خود را جبران کند.

همچنین بخوانید:   تحلیل تکنیکال بیت کوین؛ پنج شنبه 11 فروردین

بیت کوین هنوز در زمان انتشار این خبر زیر سطح ۳۰۰۰۰ دلار معامله می شود. این رمزارز برای دهمین هفته متوالی در مسیر بازدهی منفی قرار دارد.

این مطلب صرفاً ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با الیپا نمی‌باشد.
منبع: u.today

منبع

الیپا، جدیدترین پایگاه اطلاع رسانی قیمت ارز های دیجیتال بهمراه ارائه خدمات و آموزش های مرتبط در زمینه بازار های مالی می باشد! برای مشاهده قیمت ها به صفحات قیمت بیت کوین، قیمت اتریوم، قیمت بیبی دوج، قیمت بایننس کوین مراجعه کرده و برای مشاهده آموزش ها می توانید به صفحات آموزش ارز دیجیتال، آموزش تحلیل تکنیکال، آموزش ارز دیجیتال در اصفهان، آموزش پرایس اکشن مراجعه کنید و برای دریافت سرویس ها می توانید به صفحات خرید اکانت تریدینگ ویو و خرید سیگنال ارز دیجیتال مراجعه کنید.

بیشتر بخوانیم

مطالعه و یادگیری ادامه دهید

هکرها در تلاش برای نفوذ به بیت کوین

طبق گزارش اخیر Bleeping Computer، گروه منفور هکری TeamTNT بازگشته و اکنون در تلاش است… نوشته هکرها در تلاش برای نفوذ به بیت کوین اولین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.