نویسنده مشهور کتاب پدر پولدار پدر فقیر، رابرت کیوساکی (Robert Kiyosaki)، اینبار با هشدارهای هولناکی درباره سقوط بازارها بازگشته است. کیوساکی روز جمعه در توییتی توضیح داد که همه بازارها در حال سقوط هستند و طبقه متوسط ​​با “تورم بالای نفت” از بین خواهد رفت. او نوشت:

«همه بازارها در حال سقوط هستند: املاک، سهام، طلا، نقره و بیت کوین. طبقه متوسط ​​با تورم بالای نفت از بین می رود.»

Annotation 2022 08 29 085943 300x137 - به اعتقاد رابرت کیوساکی سقوط بیشتری برای تمامی بازارهای سرمایه در راه است

روز یکشنبه، او در توئیتش با اشاره به کتابی که در اکتبر ۲۰۱۳ (مهر ۱۳۹۳) با عنوان «پیش‌گویی پدر ثروتمند: چرا بزرگترین سقوط بازار سهام در تاریخ هنوز در راه است… و چگونه می‌توانید خودتان را آماده کنید و از آن سود ببرید!»، صحبت های خود را پیش برده است. او توضیح داد که سال ۲۰۰۸ (۱۳۸۷) زمان بسیار خوبی برای ثروتمند شدن بود. زیرا همه چیز “ارزان شد”. این نویسنده مشهور با اشاره به پیش‌ بینی خود از یک ریزش بزرگتر که در کتابش آمده است، نوشت: «این ریزش نزدیک است. سرمایه ی میلیون ها نفر از بین خواهند رفت.»

کیوساکی از ۲ میلیون دنبال کننده خود در توییتر خواست، جزو کسانی نباشند که سرمایه آن ها از بین می رود و افزود که زمان آن فرا رسیده است که “ثروتمندتر شوند”. هفته گذشته، او توضیح داد که “این دارایی چیزی نیست که در کیف شما باشد، بلکه چیزی است که در سر (فکر) شماست” و تاکید کرد: “اول آنچه در سرتان است (فکرتان) را تغییر دهید، سپس ثروتمندتر شوید.”

همچنین بخوانید:   بیت کوین در آستانه برگزاری نشست سالانه جکسون هول ، در یک منطقه رنج فشرده محدود مانده است

توجه: این دسته از مطالب در سایت الیپا تحت عنوان پیشنهاد برای خرید نمی باشد! در نظر داشته باشید الیپا هیچگونه ضمانتی در قبال معاملات شما ارائه نمی دهد و مسئولیت آن تماما با شما خواهد بود. ما در الیپا سعی کرده ایم بتوانیم از معتبر ترین مراجع ایرانی و خارجی مطالب را جمع آوری کنیم تا بتوانی یک پایگاه جامع ارز دیجیتال راه اندازی کنیم، اما با این حال پیشنهاد می شود طبق استراتژی خود پیش بروید تا بتوانید در زمینه قدرتمند تر شوید. همچنین در صورت نداشتن مهارت کافی می توانید در دوره های آموزشی ما در آکادمی الیپا شرکت کنید تا بتوانید توانایی خود را در زمینه بازار های مالی افزایش دهید.

منبع: news.bitcoin

مقاله اصلی

بیشتر بخوانیم

مطالعه و یادگیری ادامه دهید

هکرها در تلاش برای نفوذ به بیت کوین

طبق گزارش اخیر Bleeping Computer، گروه منفور هکری TeamTNT بازگشته و اکنون در تلاش است… نوشته هکرها در تلاش برای نفوذ به بیت کوین اولین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.