با توجه به اینکه سرمایه گذاران همچنان به دلیل داده های اخیر منتشر شده با ابهامات روبه رو هستند ، بیت کوین و بسیاری از دارایی های رمزارزی برای چهارمین روز متوالی افت پیدا کردند. شاخص های اقتصادی و گزارشات درآمد شرکت ها اغلب اوقات در تناقض هستند.

ارزش بزرگترین رمزارز جهان در حال حاضر ، ۲۳,۴۰۰ دلار است که حدود ۳ درصد در روز کاهش یافته است. بیت کوین پس از اینکه برای نخستین از اواخر بهار، در روز یکشنبه به سطح ۲۵۰۰۰ دلاری رسید ، شروع به عقب نشینی کرد. قیمت اتریوم اخیراً در قیمت ۱۸۵۰ دلار معامله شد و حدود ۲.۸ درصد نسبت به سقف اخیر خود کاهش یافته است.

ارزش کل بازار رمزارزها در لحظه انتشار این خبر ، ۱.۱۲ تریلیون دلار است که نسبت به روز گذشته ۳.۱۱ درصد افت پیدا کرده است.

بازارها در روز چهارشنبه به دنبال انتشار صورت جلسه نشست ماه گذشته کمیته بازار آزاد فدرال (FOMC) با مشکل روبه رو شدند. اقدامات بانک های مرکزی معمولا به عنوان یکی از شاخص های مهم در بازار رمزارزها شناخته می شود. بر اساس این صورتجلسه ، فدرال رزرو به چرخه افزایش نرخ بهره ادامه خواهد داد و به نظر میرسد همچنان در آینده نزدیک به دنبال این کار است.

همچنین بخوانید:   بیت کوین به موجب این عامل می تواند رالی بعدی خود را آغاز کند

بر اساس صورتجلسه نشست بانک مرکزی ایالات متحده در ۲۶ و ۲۷ جولای(۴ و ۵ مرداد) ،نرخ تورم ، با وجود بازار کار قدرتمند و نرخ بیکاری بسیار کم، همچنان بسیار بالا است و هیچ شواهدی وجود ندارد که این نرخ به این زودی کاهش می یابد.
همچنین در این صورت جلسه آمده است:
“نرخ تورم همچنان بسیار بالاتر از هدف بلندمدت ۲ درصدی این کمیته است. داده‌های پیش رو تعیین می‌کنند که چه زمانی در واقع می توان سرعت افزایش نرخ بهره را کاهش داد.”

این مطلب صرفاً ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با الیپا نمی‌باشد.

منبع: nairametrics

مقاله اصلی

بیشتر بخوانیم

مطالعه و یادگیری ادامه دهید

هکرها در تلاش برای نفوذ به بیت کوین

طبق گزارش اخیر Bleeping Computer، گروه منفور هکری TeamTNT بازگشته و اکنون در تلاش است… نوشته هکرها در تلاش برای نفوذ به بیت کوین اولین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.