دن ناتان(Dan Nathan)، مدیر شرکت مشاوره ریسک ریورسال(RiskReversal)، در یکی از قسمت‌های اخیر برنامه “Fast Money” شبکه تلویزیونی سی‌ان‌بی‌سی (CNBC) عنوان کرد که بیت کوین برای آغاز رالی بعدی خود نیازمند این است که فدرال رزرو ایالات متحده مسیر خود را تغییر دهد.

متأسفانه ،این معامله‌گر انتظار چنین سناریویی را برای گاوها در سال جاری میلادی ندارد.

وال استریت ژورنال اوایل این هفته، گزارش داد که فدرال رزرو یک بار دیگر در مسیر اعلام افزایش ۷۵ واحدی نرخ بهره قرار دارد. جروم پاول، رئیس فدرال رزرو طی سخنرانی نشست سالانه بانک ها در جکسون هول ، از سیاست های پولی انقباضی حمایت کرد و به صراحت اعلام کرد که بانک مرکزی این کشور مسیر خود را تغییر نخواهد داد.

آقای ناتان همچنین اشاره کرد که دامیننس(سلطه) بیت کوین در پایین ترین سطح خود در یک دوره زمانی طولانی قرار دارد. این عامل بعید به نظر می رسد که برای بازار مطلوب باشد.

” بزرگترین رمزارزها همراستا با سهام سنتی معامله می‌شود، بنابراین گاوها در راستای آغاز یک سناریوی جدید ، کار سختی را در پیش دارند.”

تابستان سخت

عملکرد بیت کوین در تابستان امسال چندان خوب نبود. این رمزارز در ماه ژوئن(خراد-تیر) در بیش از یک دهه اخیر ، بدترین ماه خود را تجربه کرد که در اثر آن ، قیمت این رمزارز بالغ بر ۳۷.۳ درصد کاهش پیدا کرد.

همچنین بخوانید:   نگاهی کلی به وضعیت امروز بازار رمزارزها (20 مرداد)

این رمزارز پرچمدار در ماه جولای(تیر-مرداد) ، یک روند بازیابی کوتاه را آغاز کرد و در اثر آن ، ۱۷.۹ درصد افزایش یافت ، اما سپس تمامی سود های حاصل از آن را از دست داد.

بر اساس سوابق گذشته ، ماه سپتامبر(شهریور-مهر) ، یک ماه خرسی محسوب می شود. قیمت بیت کوین در روز چهارشنبه به سطح ۱۸۵۴۰ دلاری کاهش یافت و به شدت به کف قیمتی سطح سال جاری میلادی نزدیک شد.

این مطلب صرفاً ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با الیپا نمی‌باشد.

منبع: UTODAY

مقاله اصلی

بیشتر بخوانیم

مطالعه و یادگیری ادامه دهید

هکرها در تلاش برای نفوذ به بیت کوین

طبق گزارش اخیر Bleeping Computer، گروه منفور هکری TeamTNT بازگشته و اکنون در تلاش است… نوشته هکرها در تلاش برای نفوذ به بیت کوین اولین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.