انتظارات از بیانات جروم پاول، رئیس فدرال رزرو طی سخنرانی آینده وی در نشست سالانه این بانک در جکسون هول در رابطه با تورم و اقتصاد ، رمزارزها را در روز چهارشنبه در شرایط سخت تری قرار داد.

بیت کوین و اتر همچنان یک محدوده رنج معامله می شوند. بیت کوین اخیراً در حدود سطح ۲۱۵۰۰ دلاری معامله شد که نسبت به روز گذشته کمتر از یک درصد رشد را تجربه کرد. این رمزارز پرچمدار با وجود حجم معاملات ضعیف با قدرت دربالای سطح ۲۱۰۰۰ دلاری حفظ شده است. معاملات ضعیف در بازار به ابن دلیل است که سرمایه گذاران منتظر ارائه شدن جزئیات بیشتر از روند آینده سیاست های پولی بانک مرکزی ایالات متحده هستند.

۳۳۵۹۲ معامله‌گر در روز چهارشنبه لیکوئید شدند که مجموع ارزش پوزیشن های معاملاتی لیکوئید شده به ۸۴.۴۷ میلیون دلار رسید. بزرگترین پوزیشن معاملاتی لیکویئد شده در صرافی بایننس صورت گرفت که ارزش آن ۸۷۲۰۰۰.۳۴ دلار بود.

بیت کوین در حال حاضر بر خلاف هفته گذشته ، نوسانات چندانی را به دنبال ندارد. این درحالیست که ارزش BTC طی هفته گذشته در عرض چند روز ۴۰۰۰ دلار کاهش یافت.

توجه: این دسته از مطالب در سایت الیپا تحت عنوان پیشنهاد برای خرید نمی باشد! در نظر داشته باشید الیپا هیچگونه ضمانتی در قبال معاملات شما ارائه نمی دهد و مسئولیت آن تماما با شما خواهد بود. ما در الیپا سعی کرده ایم بتوانیم از معتبر ترین مراجع ایرانی و خارجی مطالب را جمع آوری کنیم تا بتوانی یک پایگاه جامع ارز دیجیتال راه اندازی کنیم، اما با این حال پیشنهاد می شود طبق استراتژی خود پیش بروید تا بتوانید در زمینه قدرتمند تر شوید. همچنین در صورت نداشتن مهارت کافی می توانید در دوره های آموزشی ما در آکادمی الیپا شرکت کنید تا بتوانید توانایی خود را در زمینه بازار های مالی افزایش دهید.

همچنین بخوانید:   تحلیل تکنیکال بیت کوین؛ سه شنبه 25 مرداد

منبع:nairametrics

مقاله اصلی

بیشتر بخوانیم

مطالعه و یادگیری ادامه دهید

هکرها در تلاش برای نفوذ به بیت کوین

طبق گزارش اخیر Bleeping Computer، گروه منفور هکری TeamTNT بازگشته و اکنون در تلاش است… نوشته هکرها در تلاش برای نفوذ به بیت کوین اولین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.