ریزش امروز بازار کریپتو ممکن است برای برخی تعجب‌آور باشد، اما بسیاری از تحلیلگران و علاقه‌مندان به ارزهای دیجیتال چنین تحولاتی را پیش‌بینی کرده بودند.

کریس برنیسک (Chris Burniske)، تحلیلگر سابق Ark Invest و علاقه‌مند به ارزهای دیجیتال، توییت خود را از این پیش‌بینی در اوایل آگوست (اواسط مرداد) تأیید کرد. در آن پیش‌بینی، برنیسک خبر از تست مجدد پایین‌ترین سطح ماه ژوئن (خرداد) یا یک اصلاح قابل توجه داده بود.

به گفته این تحلیلگر، باید حداقل اصلاحی در قیمت ۲۰،۰۰۰ دلار برای بیت کوین و در ۱۰۰۰ دلار برای اتریوم صورت گیرد. وقتی از او پرسیده شد که چه زمانی باید منتظر چنین کاهشی باشیم، قبل از تغییر اتریوم به اثبات سهام یا پس از آن، برنیسک به پس از بروزرسانی اتریوم اشاره کرد.

بنابراین، اگر سخنان این تحلیلگر را باور داشته باشیم، پس از ۱۵ سپتامبر (۲۴ شهریور)، باید منتظر پایین ترین قیمت اتریوم در سال های اخیر باشیم.

نکات مثبت و منفی سقوط امروز

بیت کوین به طور ناگهانی از حمایت ۲۲،۵۰۰ تا ۲۲،۸۰۰ دلار عبور کرد و در لحظه‌ای به ۲۱،۴۰۰ دلار رسید. باید به دو نکته اشاره کرد: مثبت – قیمت بیت کوین مقداری کاهش یافت و در نتیجه رشد هفته‌های اخیر اصلاح شد. منفی – اگرچه حال و هوای بازار صعودی است، اما رسیدن سریع به قیمت ۲۱،۴۰۰ تا ۲۱،۷۰۰ دلاری باعث می‌شود تا به ۱۹،۰۰۰ دلار فکر کنیم.

همچنین بخوانید:   سقوط ناگهانی قیمت بیت کوین تا چه سطوحی می تواند ادامه داشته باشد؟

حمایت در ۲۱،۴۰۰ دلار باقی می‌ماند. برای ادامه رشد، قیمت باید در چند روز آینده بالای ۲۱،۸۰۰ دلار تثبیت شود.

این مطلب صرفاً ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با الیپا نمی‌باشد.

منبع: u.today

مقاله اصلی

بیشتر بخوانیم

مطالعه و یادگیری ادامه دهید

هکرها در تلاش برای نفوذ به بیت کوین

طبق گزارش اخیر Bleeping Computer، گروه منفور هکری TeamTNT بازگشته و اکنون در تلاش است… نوشته هکرها در تلاش برای نفوذ به بیت کوین اولین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.