تحلیل بیت کوین امروز به شرح زیر است:

بیت کوین پس از اینکه زیر ناحیه حمایت ۲۲۰۰۰ دلاری به ثبات رسید ، در ناحیه خرسی حفظ شد. این رمزارز سرشناس برای مدتی در حدود ناحیه ۲۱۰۰۰ دلاری نوسان کرد و سپس، در مسیر ثبت ضرر و زیان بیشتر قرار گرفت.

قیمت به زیر سطح ۲۱۰۰۰ دلاری کاهش یافت اما روند نزولی محدود ماند. در نتیجه ، یک کف قیمتی در نزدیکی سطح ۲۰۷۵۰ دلاری شکل گرفت و قیمت هم اکنون در همین حدود درحال نوسان است. بزرگترین رمزارز بازار ، درحال حاضر زیر سطح ۲۱۵۰۰ دلار و میانگین متحرک ساده ۱۰۰ ساعته معامله می شود.

قیمت بیت کوین به صورت جزئی توانست به بالای سطح ۲۱۰۰۰ دلاری صعود کند و در اثر آن، قیمت از سطح فیبوی اصلاحی ۲۳.۶% عبور کرد.

بیت کوین در مسیر صعودی می تواند در نزدیکی سطح ۲۱۵۰۰ دلاری با مقاومت مواجه شود. این سطح نزدیک به سطح فیبوی اصلاحی ۵۰ درصد است که ناشی از افت اخیر آن از سقف نوسان ۲۲۲۵۰ دلاری به کف ۲۰۷۵۰ دلاری است. مقاومت کلیدی بعدی در نزدیکی ناحیه ۲۱۶۵۰ دلاری قرار دارد. همچنین ، بر اساس نمودار ساعتی جفت ارز BTC/USD ، یک خط روند خرسی اصلی در کنار مقاومت ۲۱۶۵۰ دلاری شکل می گیرد.

همچنین بخوانید:   تحلیل تکنیکال بیت کوین؛ پنج شنبه 2 تیر

Bitcoin 21 1536x708 1 300x138 - تحلیل تکنیکال اتریوم؛ چهارشنبه 5 مرداد

با بستن شدن قاطع قیمت در بالای ناحیه مقاومت ۲۱۶۵۰ دلاری ، مسیر روند صعودی اخیر می تواند هموار شود و قیمت ممکن است تا سطح ۲۲۰۰۰ دلاری افزایش یابد. مقاومت اصلی بعدی در نزدیکی سطح ۲۲۵۰۰ دلاری واقع است.

از سوی دیگر ، اگر بیت کوین نتواند در بالای سطح ۲۱۵۰۰ دلاری ، روند بازیابی خود را از سر بگیرد، قیمت می تواند به روند نزولی خود ادامه دهد. حمایت فوری این رمزارز نزدیک به سطح ۲۱۰۰۰ دلاری است.

حمایت اصلی بعدی در حال حاضر در نزدیکی سطوح ۲۰۷۵۰ و ۲۰۵۰۰ دلار قرار دارد. با کاهش قاطعانه قیمت به زیر ناحیه حمایت ۲۰۵۰۰ دلاری ، فشار فروش افزایش می یابد و در اثر آن ، قیمت ممکن است در بازه کوتاه مدت سطح ۲۰۰۰۰ دلاری را مورد امتحان قرار دهد.

اندیکاتورهای تکنیکال:

MACD ساعتی در ناحیه خرسی با وقفه روبه رو است.

RSI ساعتی برای جفت ارزBTC/USD درحال حاضر در نزدیکی میزان ۵۰ قرار دارد.

حمایت های اصلی : ۲۱۰۰۰ و ۲۰۷۵۰ دلار

مقاومت های اصلی : ۲۱۵۰۰ ، ۲۱۶۵۰ و ۲۲۰۰۰ دلار

این مطلب صرفاً ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با الیپا نمی‌باشد.

منبع

الیپا، جدیدترین پایگاه اطلاع رسانی قیمت ارز های دیجیتال بهمراه ارائه خدمات و آموزش های مرتبط در زمینه بازار های مالی می باشد! برای مشاهده قیمت ها به صفحات قیمت بیت کوین، قیمت اتریوم، قیمت بیبی دوج، قیمت بایننس کوین مراجعه کرده و برای مشاهده آموزش ها می توانید به صفحات آموزش ارز دیجیتال، آموزش تحلیل تکنیکال، آموزش ارز دیجیتال در اصفهان، آموزش پرایس اکشن مراجعه کنید و برای دریافت سرویس ها می توانید به صفحات خرید اکانت تریدینگ ویو و خرید سیگنال ارز دیجیتال مراجعه کنید.

بیشتر بخوانیم

مطالعه و یادگیری ادامه دهید

هکرها در تلاش برای نفوذ به بیت کوین

طبق گزارش اخیر Bleeping Computer، گروه منفور هکری TeamTNT بازگشته و اکنون در تلاش است… نوشته هکرها در تلاش برای نفوذ به بیت کوین اولین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.