تحلیل بیت کوین امروز به شرح زیر است:

بیت کوین بالاتر از سطح ۱۹۰۰۰ دلار مبنای حمایتی خوبی تشکیل داد و حرکت خوبی را به سمت سطوح بالاتر آغاز کرد به طوری که پس از عبور از مقاومت ۲۰۰۰۰ دلار، به منطقه مثبت وارد شد. قیمت حتی از سطح فیبوناچی اصلاحی ۲۳.۶% حرکت نزولی سقف نوسانی ۲۲۵۰۰ دلار به ۱۸۹۱۶ دلار هم گذشت ولی نزدیک به سطح ۲۰۵۰۰ دلار ریجکت شد. با این حال، گاوها در نزدیکی ۱۹۶۰۰ دلار حضور داشتند و توانستند حرکت صعودی تازه ای را بالاتر از منطقه مقاومت ۲۰۵۰۰ دلاری آغاز کنند.

اکنون بیت کوین با قیمتی بالاتر از سطح ۲۰۲۰۰ دلار (۲۰۵۷۸ دلار در این لحظه) معامله شده و به میانگین متحرک ساده ۱۰۰ یک ساعته نزدیک می شود. یک خط روند صعودی کلیدی نیز با حمایتی نزدیک به ۲۰۴۰۰ دلار در نمودار ساعتی جفت ارز BTC/USD در حال شکل گیری می باشد.

چرات بیتتکوین - تحلیل تکنیکال بیت کوین؛ جمعه 24 تیر

در ادامه این روند صعودی، قیمت می تواند نزدیک به سطح ۲۰۷۵۰ دلار و سطح فیبوناچی اصلاحی ۵۰% حرکت نزولی ۲۲۵۰۰ دلار به ۱۸۹۱۶ دلار با نزدیک ترین مانع پیش روی خود برخورد کند. پس از آن، مانع بعدی نزدیک به منطقه ۲۱۰۰۰ دلاری سر راه خریداران قرار می گیرد.

بسته شدن قیمت بالاتر از منطقه مقاومت ۲۱۰۰۰ دلاری می تواند زمینه آغاز یک روند افزایشی مناسب را ایجاد کند. در این حالت، گاوها سطوح ۲۱۶۵۰ دلار و ۲۲۰۰۰ دلار را هدف قرار خواهند داد.

همچنین بخوانید:   تحلیل تکنیکال بیت کوین؛ دوشنبه 15 فروردین

اما اگر بیت کوین نتواند منطقه مقاومت ۲۰۷۵۰ دلاری را پشت سر گذارد، دوباره شروع به کاهش کرده و در نزدیکی تراز ۲۰۵۰۰ دلار به اولین حمایت می رسد.

در حال حاضر، حمایت مهم بعدی نزدیک به سطح ۲۰۴۰۰ دلار و خط روند مذکور شکل می گیرد. شکست نزولی این منطقه حمایتی و خط روند می تواند خطر حرکت به سمت تراز ۲۰۰۰۰ دلار را تقویت کند.

اندیکاتورهای تکنیکال

MACD ساعتی برای جفت ارز BTC/USD کم کم در منطقه صعودی شتاب می گیرد.

RSI ساعتی برای جفت ارز BTC/USD در حال حاضر بالاتر از سطح ۵۰ قرار دارد.

حمایت های اصلی: ۲۰۴۰۰ و ۲۰۰۰۰ دلار

مقاومت های اصلی: ۲۰۷۵۰، ۲۱۰۰۰ و ۲۱۶۵۰ دلار

این مطلب صرفاً ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با الیپا نمی‌باشد.

منبع

الیپا، جدیدترین پایگاه اطلاع رسانی قیمت ارز های دیجیتال بهمراه ارائه خدمات و آموزش های مرتبط در زمینه بازار های مالی می باشد! برای مشاهده قیمت ها به صفحات قیمت بیت کوین، قیمت اتریوم، قیمت بیبی دوج، قیمت بایننس کوین مراجعه کرده و برای مشاهده آموزش ها می توانید به صفحات آموزش ارز دیجیتال، آموزش تحلیل تکنیکال، آموزش ارز دیجیتال در اصفهان، آموزش پرایس اکشن مراجعه کنید و برای دریافت سرویس ها می توانید به صفحات خرید اکانت تریدینگ ویو و خرید سیگنال ارز دیجیتال مراجعه کنید.

بیشتر بخوانیم

مطالعه و یادگیری ادامه دهید

هکرها در تلاش برای نفوذ به بیت کوین

طبق گزارش اخیر Bleeping Computer، گروه منفور هکری TeamTNT بازگشته و اکنون در تلاش است… نوشته هکرها در تلاش برای نفوذ به بیت کوین اولین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.