تحلیل بیت کوین امروز به شرح زیر است:

قیمت بیت کوین به خوبی بالاتر از منطقه حمایتی ۲۲۰۰۰ دلار باقی ماند. سطحی بالاتر از سطح ۲۲۵۰۰ دلار تشکیل داد و افزایش جدیدی را آغاز کرد. قیمت توانست برای حرکت به بالای منطقه مقاومت ۲۳۰۰۰ دلار سرعت بگیرد.
خریداران قیمت را به بالای مقاومت ۲۳۵۰۰ دلار رساندند، حتی به بالای سطح ۲۴۰۰۰ دلار رسید و تا ۲۴۱۹۸ دلار معامله شد. اکنون بالاتر از سطح ۲۳۰۰۰ دلار و میانگین متحرک ساده ۱۰۰ ساعته معامله می شود. همچنین یک مثلث انقباض(contracting triangle) کوتاه مدت با مقاومت نزدیک به ۲۴۰۰۰ دلار در نمودار ساعتی جفت ارز BTC/USD وجود دارد.

همچنین بالاتر از سطح ۲۳.۶% فیب اصلاحی، حرکت صعودی از ۲۰۶۹۶ دلار به ۲۴۱۹۸ دلار معامله می شود و قیمت بیت کوین در نزدیکی سطح ۲۴۰۰۰ دلار با مقاومت مواجه است.
مقاومت کلیدی بعدی نزدیک به منطقه ۲۴۲۰۰ دلاری است و نزدیک شدن به منطقه مقاومتی ۲۴۲۰۰ دلاری می‌تواند سرعت سودهای بیشتر را رقم بزند. در مورد ذکر شده، قیمت ممکن است تا سطح ۲۴۵۰۰ دلار افزایش یابد و مقاومت اصلی بعدی نزدیک به سطح ۲۵۰۰۰ دلار است.

1111111111 10 300x142 - تحلیل تکنیکال بیت کوین؛  جمعه 7 مرداد

اگر بیت کوین نتواند از منطقه مقاومت ۲۴۰۰۰ دلاری عبور کند، می تواند یک اصلاح نزولی را آغاز کند. حمایت در سمت نزول نزدیک به سطح ۲۳۷۴۰ دلار است.
حمایت اصلی بعدی اکنون در نزدیکی سطوح ۲۳,۳۷۰ و ۲۳,۳۵۰ دلار قرار دارد. هر ضرر بیشتر ممکن است قیمت را به سمت سطح اصلاح فیب ۵۰ درصدی حرکت صعودی از ۲۰,۶۹۶ دلار به کف سویینگ ۲۴,۱۹۸ دلار و سقف ۲۲,۴۵۰ دلار سوق دهد. بسته شدن زیر منطقه حمایتی ۲۲۴۵۰ دلار ممکن است روند نزولی را دوباره آغاز کند.

همچنین بخوانید:   تحلیل تکنیکال بیت کوین؛ دوشنبه 23 اسفند

اندیکاتورهای تکنیکال:
MACD ساعتی ؛ کاهش سرعت MACD در منطقه صعودی
RSI ساعتی (شاخص قدرت نسبی) ؛ RSI برای BTC/USD اکنون به سمت ۶۰ اصلاح می شود.
سطوح حمایتی اصلی ؛ ۲۳,۷۴۰ دلار و به دنبال آن ۲۳,۳۵۰ دلار.

سطوح مقاومت اصلی ؛ ۲۴۰۰۰ دلار، ۲۴۲۰۰ دلار و ۲۵۰۰۰ دلار.

این مطلب صرفاً ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با الیپا نمی‌باشد.

منبع

الیپا، جدیدترین پایگاه اطلاع رسانی قیمت ارز های دیجیتال بهمراه ارائه خدمات و آموزش های مرتبط در زمینه بازار های مالی می باشد! برای مشاهده قیمت ها به صفحات قیمت بیت کوین، قیمت اتریوم، قیمت بیبی دوج، قیمت بایننس کوین مراجعه کرده و برای مشاهده آموزش ها می توانید به صفحات آموزش ارز دیجیتال، آموزش تحلیل تکنیکال، آموزش ارز دیجیتال در اصفهان، آموزش پرایس اکشن مراجعه کنید و برای دریافت سرویس ها می توانید به صفحات خرید اکانت تریدینگ ویو و خرید سیگنال ارز دیجیتال مراجعه کنید.

بیشتر بخوانیم

مطالعه و یادگیری ادامه دهید

هکرها در تلاش برای نفوذ به بیت کوین

طبق گزارش اخیر Bleeping Computer، گروه منفور هکری TeamTNT بازگشته و اکنون در تلاش است… نوشته هکرها در تلاش برای نفوذ به بیت کوین اولین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.