تحلیل بیت کوین امروز به شرح زیر است:

بیت کوین موج بهبود جدیدی را بالاتر از مقاومت ۳۸۵۰۰ دلاری آغاز کرد؛ سطوح مقاومت ۳۹۲۵۰ و ۳۹۵۰۰ دلاری را پشت سرگذاشت و به منطقه مثبت وارد شد.

این حرکت تا بالای سطح فیبوی اصلاحی ۵۰ درصدی روند نزولی سقف نوسانی ۴۰۷۷۴ دلار به کف ۳۷۶۷۰ دلاری ادامه یافت. به علاوه، در نمودار ساعتی جفت ارز BTC/USD یک خط روند صعودی اصلی با حمایتی نزدیک به ۳۹۵۸۰ دلار در حال شکل گیری است.

بیت کوین اکنون با قیمت ۳۹۴۸۱ دلار و بالاتر از میانگین متحرک ساده ۱۰۰ (در نمودار یک ساعته) معامله می شود. در صورت ادامه یافتن این روند صعودی، اولین مقاومت نزدیک به سطح ۳۹۶۰۰ و سپس ۴۰۰۰۰ دلار سر راه گاوها قرار می گیرند. مقاومت مهم بعدی نیز می تواند نزدیک منطقه ۴۰۲۵۰ دلاری باشد.

نمودار بیتکوین 5 - تحلیل تکنیکال بیت کوین؛ جمعه 9 اردیبهشت

بسته شدن قیمت بالاتر از سطح ۴۰۲۵۰ دلار می تواند راه را برای افزایشی بیشتر آن باز کند. در چنین شرایطی، قیمت حتی می تواند از مقاومت ۴۰۸۰۰ دلاری نیز عبور کند و به مقاومت بعدی در نزدیکی منطقه ۴۱۲۵۰ دلاری برسد.

اگر بیت کوین نتواند با موفقیت از منطقه مقاومت ۴۰۲۵۰ دلاری عبور کند، ممکن است یک روند نزول جدید را آغاز کند. نزدیک ترین حمایت در این روند نزولی نزدیک سطوح ۳۹۲۰۰ و ۳۹۰۰۰ دلار می باشد. از دست رفتن حمایت مذکور منجر به افت بیشتر و ادامه حرکت به سمت منطقه حمایتی ۳۸۴۰۰ دلار می شود.

همچنین بخوانید:   تحلیل تکنیکال بیت کوین؛ چهارشنبه 11 خرداد

اندیکاتورهای تکنیکال

MACD ساعتی برای جفت ارز BTC/USD در منطقه صعودی شتاب خود را از دست می دهد.

RSI ساعتی برای جفت ارز BTC/USD در حال حاضر بالاتر از سطح ۵۰ است.

حمایت های اصلی: ۳۹۲۰۰ و ۳۸۴۰۰ دلار

مقاومت های اصلی: ۳۹۶۰۰ ، ۴۰۲۵۰ و ۴۰۸۰۰ دلار

این مطلب صرفاً ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با الیپا نمی‌باشد.

منبع

الیپا، جدیدترین پایگاه اطلاع رسانی قیمت ارز های دیجیتال بهمراه ارائه خدمات و آموزش های مرتبط در زمینه بازار های مالی می باشد! برای مشاهده قیمت ها به صفحات قیمت بیت کوین، قیمت اتریوم، قیمت بیبی دوج، قیمت بایننس کوین مراجعه کرده و برای مشاهده آموزش ها می توانید به صفحات آموزش ارز دیجیتال، آموزش تحلیل تکنیکال، آموزش ارز دیجیتال در اصفهان، آموزش پرایس اکشن مراجعه کنید و برای دریافت سرویس ها می توانید به صفحات خرید اکانت تریدینگ ویو و خرید سیگنال ارز دیجیتال مراجعه کنید.

بیشتر بخوانیم

مطالعه و یادگیری ادامه دهید

هکرها در تلاش برای نفوذ به بیت کوین

طبق گزارش اخیر Bleeping Computer، گروه منفور هکری TeamTNT بازگشته و اکنون در تلاش است… نوشته هکرها در تلاش برای نفوذ به بیت کوین اولین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.