تحلیل بیت کوین امروز به شرح زیر است:

قیمت بیت کوین که بالاتر از یک منطقه حمایتی اصلی نزدیک به سطوح ۲۲۴۰۰ و ۲۲۵۰۰ دلار باقی ماند، روند صعودی تازه ای را از نزدیکی سطوح ۲۲۸۰۰ و ۲۲۹۵۰ دلار آغاز کرد. این حرکت صعودی به گونه ای بود که قیمت را به بالای مارک ۲۳۰۰۰ دلاری و میانگین متحرک ساده ۱۰۰ یک ساعته رساند و به سمت سطوح بالاتر از سطح فیبوی اصلاحی ۵۰% حرکت نزولی ۲۳۴۷۷ دلار به ۲۲۷۵۵ دلار هدایت کرد.

علاوه بر این، در نمودار ساعتی جفت ارز BTC/USD، شکست قیمت بالاتر از یک خط روند نزولی کلیدی با مقاومتی نزدیک به ۲۳۲۰۰ دلار دیده می شود. این جفت ارز در حال حاضر با قیمتی نزدیک به سطح ۲۳۳۰۰ دلار معامله می شود.

نمودار بیتکوین 2 - تحلیل تکنیکال بیت کوین؛ دوشنبه 17 مرداد

اولین مقاومت کلیدی در مسیر صعودی بیت کوین، نزدیک به منطقه ۲۳۵۰۰ دلاری قرار دارد. بسته شدن قیمت بالاتر از این منطقه مقاومتی می تواند شروع یک روند افزایشی ثابت را به همراه داشته باشد. در چنین شرایطی، قیمت می تواند مقاومت ۲۴۵۰۰ دلاری را نیز پشت سر بگذارد.

ولی در صورت ریجکت شدن قیمت در منطقه مقاومت ۲۳۵۰۰ دلاری، احتمالاً یک اصلاح نزولی جدید آغاز و قیمت به سمت اولین حمایت در نزدیکی تراز ۲۳۱۰۰ دلار حرکت می کند. حمایت مهم بعدی نزدیک به سطح ۲۲۷۵۰ دلار قرار دارد و از دست دادن آن به معنای حرکت به سمت حمایت ۲۲۵۰۰ دلاری خواهد بود. هرگونه ضرر بیشتر ممکن است قیمت را به سطح ۲۲۰۰۰ دلار هم برساند.

همچنین بخوانید:   تحلیل تکنیکال بیت کوین؛ پنج شنبه 13 مرداد

اندیکاتورهای تکنیکال

MACD ساعتی برای جفت ارز BTC/USD در منطقه صعودی شتاب می گیرد.

RSI ساعتی برای جفت ارز BTC/USD بالاتر از سطح ۵۰ است.

حمایت های اصلی: ۲۳۱۰۰ و ۲۲۷۵۰ دلار

مقاومت های اصلی: ۲۳۵۰۰ ، ۲۴۲۰۰ و ۲۴۵۰۰ دلار

این مطلب صرفاً ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با الیپا نمی‌باشد.

منبع

الیپا، جدیدترین پایگاه اطلاع رسانی قیمت ارز های دیجیتال بهمراه ارائه خدمات و آموزش های مرتبط در زمینه بازار های مالی می باشد! برای مشاهده قیمت ها به صفحات قیمت بیت کوین، قیمت اتریوم، قیمت بیبی دوج، قیمت بایننس کوین مراجعه کرده و برای مشاهده آموزش ها می توانید به صفحات آموزش ارز دیجیتال، آموزش تحلیل تکنیکال، آموزش ارز دیجیتال در اصفهان، آموزش پرایس اکشن مراجعه کنید و برای دریافت سرویس ها می توانید به صفحات خرید اکانت تریدینگ ویو و خرید سیگنال ارز دیجیتال مراجعه کنید.

۵/۵ - (۱ امتیاز)

بیشتر بخوانیم

مطالعه و یادگیری ادامه دهید

هکرها در تلاش برای نفوذ به بیت کوین

طبق گزارش اخیر Bleeping Computer، گروه منفور هکری TeamTNT بازگشته و اکنون در تلاش است… نوشته هکرها در تلاش برای نفوذ به بیت کوین اولین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.