تحلیل بیت کوین امروز به شرح زیر است:

بیت کوین موج بهبودی مناسبی را از منطقه حمایتی ۲۵۰۰۰ دلاری آغاز کرد، بالاتر از تراز ۲۸۰۰۰ دلار و میانگین متحرک ساده ۱۰۰ (یک ساعته) شتاب بیشتری یافت و موفق شد منطقه مقاومت ۳۰۰۰۰ دلاری را نیز پشت سر بگذارد. ولی گاوها نتوانستند سطوح بالاتر از تراز ۳۱۰۰۰ دلار را حفظ کنند. با تشکیل سقف قیمت روزانه در نزدیکی ۳۱۳۹۰ دلار قیمت بار دیگر رو به کاهش گذاشت و بیت کوین را به زیر تراز ۳۱۰۰۰ دلار کشاند.

نمودار بیتکوین 6 - تحلیل تکنیکال بیت کوین؛ دوشنبه 26 اردیبهشت

اکنون با عبور از فیبوناچی اصلاحی ۲۳.۶% حرکت صعودی ۲۸۶۰۰ دلار به ۳۱۳۹۰ دلار، قیمت به حمایت ۳۰۴۰۰ دلاری نزدیک می شود.

در نمودار ساعتی جفت ارز BTC/USD یک خط روند صعودی کلیدی با حمایتی نزدیک به ۳۰۴۰۰ دلار شکل می گیرد. حمایت اصلی در مسیر نزولی، نزدیک به منطقه ۳۰۰۰۰ دلاری و سطح فیبوناچی اصلاحی ۵۰% حرکت صعودی ۲۸۶۰۰ دلار به ۳۱۳۹۰ دلار واقع است.

شکست نزولی و بسته شدن قیمت زیر حمایت ۳۰۰۰۰ دلاری می تواند شروع یک افت شدید قیمت باشد. در این حالت، قیمت می تواند تا مرز ۲۹۰۰۰ دلار و حمایت بعدی در نزدیکی تراز ۲۸۰۰۰ دلار کاهش یابد. پایین تر از این سطح، احتمالاً شاهد آغاز یک موج نزولی قدرتمند دیگر خواهیم بود.

همچنین بخوانید:   تحلیل تکنیکال بیت کوین؛ پنج شنبه 19 خرداد

ولی اگر بیت کوین بتواند بالاتر از منطقه حمایتی ۳۰۰۰۰ دلاری باقی بماند، روند افزایشی جدیدی را آغاز می کند که قیمت را به سمت اولین مقاومت در حدود ۳۱۰۰۰ دلار سوق خواهد داد.

مقاومت اصلی بعدی نزدیک به سطح ۳۱۴۰۰ دلار دیده می شود. حرکتی قاطع بالای سطوح مقاومت ۳۱۰۰۰ دلار و ۳۱۴۰۰ دلار می تواند شروع یک افزایش تازه در جلسات آینده را به همراه داشته باشد. مقاومت کلیدی بعدی می تواند نزدیک به سطح ۳۲۵۰۰ دلار باشد و بالاتر از آن، قیمت می تواند تا بالای ۳۳۰۰۰ دلار صعود کند.

اندیکاتورهای تکنیکال

MACD ساعتی برای جفت ارز BTC/USD در منطقه نزولی شتاب می گیرد.

RSI ساعتی برای جفت ارز BTC/USD در حال حاضر از سطح ۵۰ دور می شود.

حمایت های اصلی: ۳۰۴۰۰ و ۳۰۰۰۰ دلار

مقاومت های اصلی: ۳۱۰۰۰ و ۳۱۴۰۰ و ۳۲۵۰۰ دلار

این مطلب صرفاً ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با الیپا نمی‌باشد.

منبع

الیپا، جدیدترین پایگاه اطلاع رسانی قیمت ارز های دیجیتال بهمراه ارائه خدمات و آموزش های مرتبط در زمینه بازار های مالی می باشد! برای مشاهده قیمت ها به صفحات قیمت بیت کوین، قیمت اتریوم، قیمت بیبی دوج، قیمت بایننس کوین مراجعه کرده و برای مشاهده آموزش ها می توانید به صفحات آموزش ارز دیجیتال، آموزش تحلیل تکنیکال، آموزش ارز دیجیتال در اصفهان، آموزش پرایس اکشن مراجعه کنید و برای دریافت سرویس ها می توانید به صفحات خرید اکانت تریدینگ ویو و خرید سیگنال ارز دیجیتال مراجعه کنید.

بیشتر بخوانیم

مطالعه و یادگیری ادامه دهید

هکرها در تلاش برای نفوذ به بیت کوین

طبق گزارش اخیر Bleeping Computer، گروه منفور هکری TeamTNT بازگشته و اکنون در تلاش است… نوشته هکرها در تلاش برای نفوذ به بیت کوین اولین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.