تحلیل بیت کوین امروز به شرح زیر است:

قیمت بیت کوین تا زیر تراز ۴۰۵۰۰ دلار سقوط کرد و به منطقه نزولی وارد شد. این کاهش، قیمت را تا زیر حمایت ۳۹۲۰۰ دلار و میانگین متحرک ساده ۱۰۰ (یک ساعته) پایین کشید. پس از آن، کف قیمت روزانه نزدیک به ۳۸۷۰۰ دلار تشکیل شده و قیمت اکنون در حال تحکیم است.

یک خط روند نزولی کلیدی نیز با مقاومتی نزدیک به ۳۹۵۰۰ دلار در نمودار ساعتی جفت ارز BTC/USD شکل می گیرد. در صورت افزایش قیمت، اولین مقاومت نزدیک به سطح ۳۹۵۰۰ دلار مشاهده می شود. مقاومت کلیدی بعدی می تواند در حدود ۳۹۷۰۰ دلار یا سطح فیبوی اصلاحی ۲۳.۶% روند نزولی اخیر سقف نوسانی ۴۲۹۵۰ دلار به کف ۳۸۷۰۰ دلاری مانع حرکت گاوها شود.

چارت بیتکوین 8 - تحلیل تکنیکال بیت کوین؛ دوشنبه 5 اردیبهشت

ولی اصلی ترین مقاومت همچنان در نزدیکی مارک روانی ۴۰۰۰۰ دلار در حال شکل گیری است. عبور از این مانع، قیمت را به سمت مقاومت ۴۰۵۰۰ دلاری و میانگین متحرک ساده ۱۰۰ (یک ساعته) هدایت می کند که شکست آن می تواند آغازگر یک حرکت صعودی قدرتمند به سمت سطوح بالاتر باشد.

اگر بیت کوین نتواند منطقه مقاومت ۴۰۰۰۰ دلاری را پشت سر بگذارد، احتمالاً به حرکت خود ادامه می دهد. اولین حمایت در این روند نزولی نزدیک به سطح ۳۹۰۰۰ دلار می باشد.

همچنین بخوانید:   تحلیل تکنیکال بیت کوین؛ چهارشنبه 10 فروردین

حمایت مهم بعدی نیز در نزدیکی تراز ۳۸۸۰۰ دلار دیده می شود. شکست این سطح حمایتی می تواند قیمت را به سمت منطقه حمایتی ۳۷۵۰۰ دلاری سوق دهد.

اندیکاتورهای تکنیکال

MACD ساعتی برای جفت ارز BTC/USD در منطقه نزولی حرکت می کند.

RSI ساعتی برای جفت ارز BTC/USD در حال حاضر پایین تر از سطح ۵۰ است.

حمایت های اصلی: ۳۹۰۰۰ و ۳۸۸۰۰ دلار

مقاومت های اصلی: ۳۹۵۰۰ و ۳۹۸۰۰ و ۴۰۰۰۰ دلار

این مطلب صرفاً ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با الیپا نمی‌باشد.

منبع

الیپا یکی از فعال ترین وب سایت ها در زمینه بازار های مالی بویژه ارز های دیجیتال است. در این سایت می توانید قیمت ارز دیجیتال مانند قیمت بیت کوین، قیمت اتریوم، قیمت بایننس کوین و … را مشاهده کنید. همچنین می توانید تحلیل های روزانه مارا که توسط برترین متخصصین ترید خارجی نوشته شده است را در دسته بندی تحلیل ارز دیجیتال مانند تحلیل بیت کوین مشاهده کنید.

۵/۵ - (۱ امتیاز)

بیشتر بخوانیم

مطالعه و یادگیری ادامه دهید

هکرها در تلاش برای نفوذ به بیت کوین

طبق گزارش اخیر Bleeping Computer، گروه منفور هکری TeamTNT بازگشته و اکنون در تلاش است… نوشته هکرها در تلاش برای نفوذ به بیت کوین اولین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.