تحلیل بیت کوین امروز به شرح زیر است:

قیمت بیت کوین نتوانست حرکت صعودی تازه ای را بالاتر از منطقه مقاومت ۲۴۰۰۰ دلاری آغاز کند. به همین جهت، قیمت شروع به کاهش کرد و زیر منطقه حمایتی ۲۳۵۰۰ دلار قرار گرفت.

این حرکت تا زیر سطح فیبوی اصلاحی ۲۳.۶% حرکت صعودی ۲۰۶۹۵ دلار به ۲۴۶۷۰ دلار ادامه یافت. در حال حاضر، قیمت نشانه های نزولی بیشتری را پایین تر از تراز ۲۳۵۰۰ دلار و میانگین متحرک ساده ۱۰۰ یک ساعته نشان می دهد و با قیمت ۲۲۸۶۰ دلار معامله می شود.

چارت بیتکوین - تحلیل تکنیکال بیت کوین؛ سه شنبه 11 مرداد

به علاوه، یک خط روند نزولی کلیدی با مقاومتی نزدیک به ۲۳۳۰۰ دلار در نمودار ساعتی جفت ارز BTC/USD شکل می گیرد. پرایس اکشن فعلی این دارایی نشان می‌دهد که بیت‌کوین می‌تواند با رسیدن به حمایت فوری موجود در تراز ۲۲۸۰۰ دلار به حرکت نزولی خود ادامه دهد.

در صورت تغییر روند، قیمت در نزدیکی سطح ۲۳۳۰۰ دلار و خط روند با اولین مقاومت مواجه است. مقاومت مهم بعدی نیز نزدیک به منطقه ۲۳۷۵۰ دلاری و میانگین متحرک ساده ۱۰۰ یک ساعته واقع است. در حال حاضر، مقاومت اصلی نزدیک به منطقه ۲۴۰۰۰ دلاری تشکیل می شود. بسته شدن قیمت بالاتر از این منطقه مقاومتی مهم می تواند زمینه حرکت به سمت سطوح بالاتر را فراهم کرده و قیمت را تا مرز ۲۴۵۰۰ دلار افزایش دهد.

همچنین بخوانید:   تحلیل تکنیکال بیت کوین؛ دوشنبه 26 اردیبهشت

اگر بیت کوین نتواند از منطقه مقاومت ۲۳۳۰۰ دلاری عبور کند، به حرکت نزولی خود ادامه می دهد. اولین حمایت در این روند نزولی نزدیک به سطح ۲۲۸۰۰ دلار و حمایت مهم بعدی نزدیک به سطح ۲۲۶۸۰ دلار موانعی در مسیر فروشندگان ایجاد می کنند. هرگونه کاهش بیشتر ممکن است قیمت را به سطح ۲۲۰۰۰ دلار هم برساند.

اندیکاتورهای تکنیکال

MACD ساعتی برای جفت ارز BTC/USD در منطقه نزولی شتاب می گیرد.

RSI ساعتی برای جفت ارز BTC/USD پایین تر از سطح ۵۰ است.

حمایت های اصلی: ۲۲۶۸۰ و ۲۲۰۰۰ دلار

مقاومت های اصلی: ۲۳۳۰۰ ، ۲۳۷۵۰ و ۲۴۰۰۰ دلار

این مطلب صرفاً ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با الیپا نمی‌باشد.

منبع

الیپا، جدیدترین پایگاه اطلاع رسانی قیمت ارز های دیجیتال بهمراه ارائه خدمات و آموزش های مرتبط در زمینه بازار های مالی می باشد! برای مشاهده قیمت ها به صفحات قیمت بیت کوین، قیمت اتریوم، قیمت بیبی دوج، قیمت بایننس کوین مراجعه کرده و برای مشاهده آموزش ها می توانید به صفحات آموزش ارز دیجیتال، آموزش تحلیل تکنیکال، آموزش ارز دیجیتال در اصفهان، آموزش پرایس اکشن مراجعه کنید و برای دریافت سرویس ها می توانید به صفحات خرید اکانت تریدینگ ویو و خرید سیگنال ارز دیجیتال مراجعه کنید.

بیشتر بخوانیم

مطالعه و یادگیری ادامه دهید

هکرها در تلاش برای نفوذ به بیت کوین

طبق گزارش اخیر Bleeping Computer، گروه منفور هکری TeamTNT بازگشته و اکنون در تلاش است… نوشته هکرها در تلاش برای نفوذ به بیت کوین اولین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.