تحلیل بیت کوین امروز به شرح زیر است:

مومنتوم صعودی بیت کوین پس از بسته شدن قیمت بالای تراز ۴۰۰۰۰ دلار افزایش یافت و منجر به عبور آن از منطقه مقاومت ۴۲۰۰۰ دلاری و ورود به یک منطقه مثبت شد.

حرکت صعودی اخیر تا بالای ۴۳۰۰۰ دلار ادامه یافت و در نهایت، بالاتر از سطح ۴۴۰۰۰ دلار و میانگین متحرک ساده ساعتی ۱۰۰ قرار گرفت. بعد از تشکیل سقف قیمت روزانه در نزدیکی ۴۴۵۲۸ دلار، بیت کوین به فاز تحکیم وارد شد.

در حال حاضر، این ارز رمزپایه با قیمتی بالاتر از سطح فیبوی اصلاحی ۲۳.۶% حرکت صعودی ۴۱۱۴۱ دلار به ۴۴۵۲۸ دلار (۴۴۲۷۲ دلار در این لحظه) معامله می شود. یک خط روند صعودی متصل با حمایتی نزدیک به ۴۳۵۰۰ دلار در نمودار ساعتی جفت ارز BTC/USD در حال شکل گیری است.

bit - تحلیل تکنیکال بیت کوین؛ سه شنبه 19 بهمن

در مسیر صعود بیت کوین، نزدیک ترین مقاومت نزدیک به سطح ۴۴۵۰۰ دلار مانع حرکت گاوها می شود. مقاومت بعدی در نزدیکی منطقه ۴۵۰۰۰ دلاری واقع است. شکست صعودی قاطع بالاتر از مقاومت ۴۵۰۰۰ دلاری می تواند منجر به افزایش بیشتر قیمت شود. در این حالت، قیمت حتی می تواند به سمت منطقه مقاومت ۴۶۵۰۰ دلاری حرکت کند.

ولی اگر بیت کوین نتواند بالاتر از تراز ۴۴۵۰۰ دلار شاهد شروع یک حرکت افزایشی جدید باشد، احتمالاً یک اصلاح نزولی دیگر را آغاز می کند. اولین حمایت در این روند نزولی نزدیک به منطقه ۴۳۷۵۰ دلاری و خط روند قرار خواهد داشت. اولین حمایت اصلی نیز در نزدیکی منطقه ۴۳۰۰۰ دلاری دیده می شود.

همچنین بخوانید:   تحلیل تکنیکل بیت کوین؛ جمعه 30 اردیبهشت

در صورت شکست زیر سطح حمایت ۴۳۰۰۰ دلاری، قیمت می تواند به سمت حمایت ۴۱۲۰۰ دلاری و میانگین متحرک ساده ۱۰۰ (یک ساعته) کاهش یابد.

اندیکاتورهای تکنیکال

MACD ساعتی برای جفت ارز BTC/USD در منطقه صعودی شتاب می گیرد.

RSI ساعتی برای جفت ارز BTC/USD در حال حاضر بالاتر از سطح ۶۰ است.

حمایت های اصلی: ۴۳۵۰۰ و ۴۳۰۰۰ دلار

مقاومت های اصلی: ۴۴۵۰۰، ۴۵۰۰۰ و ۴۶۵۰۰ دلار

این مطلب صرفاً ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با الیپا نمی‌باشد.

منبع

الیپا یکی از فعال ترین وب سایت ها در زمینه بازار های مالی بویژه ارز های دیجیتال است. در این سایت می توانید قیمت ارز دیجیتال مانند قیمت بیت کوین، قیمت اتریوم، قیمت بایننس کوین و … را مشاهده کنید. همچنین می توانید تحلیل های روزانه مارا که توسط برترین متخصصین ترید خارجی نوشته شده است را در دسته بندی تحلیل ارز دیجیتال مانند تحلیل بیت کوین مشاهده کنید.

بیشتر بخوانیم

مطالعه و یادگیری ادامه دهید

هکرها در تلاش برای نفوذ به بیت کوین

طبق گزارش اخیر Bleeping Computer، گروه منفور هکری TeamTNT بازگشته و اکنون در تلاش است… نوشته هکرها در تلاش برای نفوذ به بیت کوین اولین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.