تحلیل بیت کوین امروز به شرح زیر است:

بیت کوین با باقی ماندن در یک روند نزولی عمده، به زیر سطح ۳۵۰۰۰ دلار رسید، سطوح حمایتی مهم ۳۳۵۰۰ و ۳۲۰۰۰ دلار را از دست داد و همچنان به سمت یک منطقه نزولی حرکت کرد.

در ادامه، قیمت به زیر ۳۲۰۰۰ دلار و میانگین متحرک ساده ۱۰۰ (یک ساعته) رسید و حتی با عبور از این سطح، پایین ترین سطح چند هفته اخیر خود را در نزدیکی تراز ۲۹۷۵۵ دلار ثبت کرد. در حال حاضر، این ارز در حدود تراز ۳۱۱۷۰ دلار در حال تحکیم است.

نمودار بیتکوین 4 - تحلیل تکنیکال بیت کوین؛ سه شنبه 20 اردیبهشت

در نمودار ساعتی جفت ارز BTC/USD، دو خط روند نزولی مهم با مقاومتی نزدیک به ۳۲۰۰۰ دلار در حال تشکیل است. در صورت افزایش قیمت، بیت کوین در نزدیکی سطح ۳۱۲۵۰ دلار بلافاصله با اولین مانع برخورد می کند که در مجاروت سطح فیبوی اصلاحی ۲۳.۶% روند نزولی اخیر ۳۶۰۶۰ دلار به ۲۹۷۵۵ دلار قرار دارد. مقاومت مهم بعدی نیز می تواند نزدیک به سطح ۳۲۰۰۰ دلار باشد. در حال حاضر، منطقه شکست اصلی نزدیک به منطقه ۳۳۰۰۰ دلاری واقع است.

برای شروع یک موج بهبودی مناسب، قیمت باید بالاتر از سطح ۳۳۰۰۰ دلار بسته شود. در این شرایط، قیمت ممکن است بار دیگر تا سطح ۳۵۰۰۰ دلار افزایش یابد.

همچنین بخوانید:   تحلیل تکنیکال بیت کوین؛ دوشنبه 5 اردیبهشت

ولی اگر بیت کوین نتواند منطقه مقاومت ۳۲۰۰۰ دلاری را پشت سربگذارد، ممکن است به حرکت خود ادامه دهد. اولین حمایت در این روند نزولی نزدیک به سطح ۳۰۲۰۰ دلار قراردارد.

حمایت مهم بعدی نیز نزدیک به سطح ۳۰۰۰۰ دلار دیده می شود. شکست نزولی و بسته شدن قیمت زیر حمایت ۳۰۰۰۰ دلاری می تواند جرقه آغاز یک حرکت نزولی تازه باشد. این روند جدید می تواند قیمت را به سمت حمایت ۲۹۵۰۰ دلاری هدایت کند. هرگونه کاهش بیشتر ممکن است قیمت را به سمت منطقه حمایتی ۲۸۸۰۰ دلاری سوق دهد.

اندیکاتورهای تکنیکال

MACD ساعتی برای جفت ارز BTC/USD در منطقه نزولی شتاب می گیرد.

RSI ساعتی برای جفت ارز BTC/USD در حال حاضر زیر سطح ۴۰ است.

حمایت های اصلی: ۳۰۲۰۰ و ۳۰۰۰۰ دلار

مقاومت های اصلی: ۳۱۲۰۰ ، ۳۲۰۰۰ و ۳۳۰۰۰ دلار

این مطلب صرفاً ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با الیپا نمی‌باشد.

منبع

الیپا، جدیدترین پایگاه اطلاع رسانی قیمت ارز های دیجیتال بهمراه ارائه خدمات و آموزش های مرتبط در زمینه بازار های مالی می باشد! برای مشاهده قیمت ها به صفحات قیمت بیت کوین، قیمت اتریوم، قیمت بیبی دوج، قیمت بایننس کوین مراجعه کرده و برای مشاهده آموزش ها می توانید به صفحات آموزش ارز دیجیتال، آموزش تحلیل تکنیکال، آموزش ارز دیجیتال در اصفهان، آموزش پرایس اکشن مراجعه کنید و برای دریافت سرویس ها می توانید به صفحات خرید اکانت تریدینگ ویو و خرید سیگنال ارز دیجیتال مراجعه کنید.

۵/۵ - (۱ امتیاز)

بیشتر بخوانیم

مطالعه و یادگیری ادامه دهید

هکرها در تلاش برای نفوذ به بیت کوین

طبق گزارش اخیر Bleeping Computer، گروه منفور هکری TeamTNT بازگشته و اکنون در تلاش است… نوشته هکرها در تلاش برای نفوذ به بیت کوین اولین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.