تحلیل بیت کوین امروز به شرح زیر است:

بیت کوین پس از اینکه نتوانست از ناحیه مقاومت ۲۴۰۰۰ دلاری عبور کند، مجددا شروع به کاهش کرد. بدین ترتیب ، قیمت به صورت مداوم به زیر سطوح ۲۳۵۰۰ و ۲۳۰۰۰ دلار کاهش یافت.

خرس ها در راستای کاهش قیمت به زیر سطح حمایت ۲۲۵۰۰ دلاری و میانگین متحرک ساده ۱۰۰ ساعته قدرتمندتر شدند و سرانجام ، قیمت این رمزارز سرشناس زیر سطح حمایت ۲۱۵۰۰ دلار معامله شد و حتی به زیر سطح ۲۱۰۰۰ دلاری نیز سقوط کرد. یک کف قیمتی در حدود سطح ۲۰۹۹۴ دلار شکل گرفت و قیمت درحال حاضر در این حدود رنج می زند.

در صورت صعود ، بیت کوین می تواند در نزدیکی سطح ۲۱۶۵۰ دلاری با مقاومت روبرو شود. این سطح نزدیک به سطح فیبوی اصلاحی ۵۰ درصد است که ناشی از کاهش اخیر قیمت از سقف نوسان ۲۲۲۵۰ دلاری به کف ۲۰۹۹۴ دلاری است.

مقاومت کلیدی بعدی در نزدیکی ناحیه ۲۲۰۰۰ دلاری واقع است. همچنین بر اساس نمودار ساعتی جفت ارز BTC/USD، یک خط روند خرسی اصلی در کنار مقاومت ۲۱۹۵۰ دلاری شکل گرفته است.این خط روند در نزدیکی سطح فیبوی اصلاحی ۷۶.۴% قرار دارد.

Bitcoin 19 1536x708 1 300x138 - تحلیل تکنیکال بیت کوین؛ سه شنبه 4 مرداد

با بسته شدن قاطعانه بیت کوین در بالای مقاومت ۲۲۰۰۰ دلاری ، مسیر این رمزارز می تواند برای سودهای بیشتر هموار شود و در اثر آن ، قیمت ممکن است تا سطح ۲۲۵۰۰ دلاری افزایش یابد. مقاومت اصلی بعدی در نزدیکی سطح ۲۳۰۰۰ دلاری قرار دارد.

همچنین بخوانید:   تحلیل تکنیکال بیت کوین؛ دوشنبه 21 شهریور

از سوی دیگر ، در صورتی که بیت کوین نتواند از سطح ۲۱۶۵۰ دلاری شروع به بازیابی کند ، قیمت می تواند به روند نزولی خود ادامه دهد. در این راستا ، حمایت فوری این رمزارز در نزدیکی سطح ۲۱۰۰۰ دلار واقع شده است.

حمایت اصلی بعدی درحال حاضر سطح ۲۰۵۰۰ دلاری است. در صورت کاهش قاطعانه بیت کوین به زیر حمایت ۲۰۵۰۰ دلاری ، قیمت ممکن است در کوتاه مدت به سطح ۲۰۰۰۰ دلاری برسد.

اندیکاتور های تکنیکال:

MACD ساعتی : این شاخص در ناحیه خرسی درحال پیشروی است.

RSI ساعتی برای جفت ارز BTC/USD بسیار پایین تر میزان ۵۰ قرار دارد.

حمایت های اصلی : ۲۱۰۰۰ و ۲۰۵۰۰ دلار.

مقاومت های اصلی: ۲۱۶۵۰ ، ۲۲۰۰۰ و ۲۲۵۰۰ دلار

این مطلب صرفاً ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با الیپا نمی‌باشد.

منبع

الیپا، جدیدترین پایگاه اطلاع رسانی قیمت ارز های دیجیتال بهمراه ارائه خدمات و آموزش های مرتبط در زمینه بازار های مالی می باشد! برای مشاهده قیمت ها به صفحات قیمت بیت کوین، قیمت اتریوم، قیمت بیبی دوج، قیمت بایننس کوین مراجعه کرده و برای مشاهده آموزش ها می توانید به صفحات آموزش ارز دیجیتال، آموزش تحلیل تکنیکال، آموزش ارز دیجیتال در اصفهان، آموزش پرایس اکشن مراجعه کنید و برای دریافت سرویس ها می توانید به صفحات خرید اکانت تریدینگ ویو و خرید سیگنال ارز دیجیتال مراجعه کنید.

بیشتر بخوانیم

مطالعه و یادگیری ادامه دهید

هکرها در تلاش برای نفوذ به بیت کوین

طبق گزارش اخیر Bleeping Computer، گروه منفور هکری TeamTNT بازگشته و اکنون در تلاش است… نوشته هکرها در تلاش برای نفوذ به بیت کوین اولین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.