تحلیل بیت کوین امروز به شرح زیر است:

بیت کوین پس از شکستن حمایت ۳۹۲۰۰ دلاری در منطقه نزولی باقی ماند و حرکت خود را تا زیر سطح ۳۸۵۰۰ دلار ادامه داد، اما گاوها در نزدیکی تراز ۳۸۲۰۰ دلار فعالیت خود را ازسرگرفتند.

حضور گاوها باعث شد کف قیمت روزانه نزدیک به سطح ۳۸۲۰۰ دلار تشکیل شده و قیمت شروع به افزایش کند. این تغییر حرکت بیت کوین بالاتر از سطوح مقاومت ۳۹۲۰۰ دلار و ۳۹۵۰۰ دلار و سطح فیبوی اصلاحی ۲۳.۶% روند نزولی سقف نوسانی ۴۲۹۵۰ دلار به ۳۸۲۰۰ دلار را به همراه داشت.

چارت بیتکوین 9 - تحلیل تکنیکال بیت کوین؛ سه شنبه 6 اردیبهشت

علاوه بر این، در نمودار ساعتی جفت ارز BTC/USD، شکست قیمت بالاتر از یک خط روند نزولی اصلی با مقاومتی نزدیک به ۳۹۵۵۰ دلار مشهود است. در حال حاضر، بیت کوین به بالای ۴۰۰۰۰ دلار و میانگین متحرک ساده ۱۰۰ (یک ساعته) بازگشته و با قیمت ۴۰۵۴۸ دلار ترید می شود.

اولین مقاومت در مسیر صعود این ارز نزدیک به سطح ۴۰۵۵۰ دلار و سطح فیبوی اصلاحی ۵۰% روند نزولی سقف نوسانی ۴۲۹۵۰ دلار به ۳۸۲۰۰ دلار واقع است. مقاومت مهم بعدی می تواند در حدود تراز ۴۰۹۵۰ دلار باشد. حرکتی قاطع بالاتر از سطوح ۴۰۹۵۰ و ۴۱۰۰۰ دلار می تواند باعث تداوم روند افزایش قیمت شود.

همچنین بخوانید:   تحلیل تکنیکال بیت کوین؛ چهارشنبه 22 دی

در این حالت، قیمت حتی می تواند از مقاومت ۴۱۲۰۰ دلاری نیز عبور کند و به مقاومت بعدی نزدیک به منطقه ۴۱۸۰۰ دلاری برسد.

ولی اگر بیت کوین نتواند منطقه مقاومت ۴۱۰۰۰ دلاری را با قاطعیت پشت سربگذارد، ممکن است یک اصلاح نزولی تازه را آغاز کند. اولین حمایت در این روند نزولی نزدیک به سطح ۴۰۰۰۰ دلار می باشد.

حمایت مهم بعدی نزدیک به سطح ۳۹۸۰۰ دلار و میانگین متحرک ساده ۱۰۰ (یک ساعته) دیده می شود. شکسته شدن منطقه حمایتی ۳۹۸۰۰ دلاری احتمالاً کاهش دیگری را در پی دارد. در این سناریو، قیمت ممکن است تا مرز ۳۹۰۰۰ دلار کاهش یابد.

اندیکاتورهای تکنیکال

MACD ساعتی برای جفت ارز BTC/USD در منطقه صعودی حرکت می کند.

RSI ساعتی برای جفت ارز BTC/USD در حال حاضر بالاتر از سطح ۵۰ است.

حمایت های اصلی: ۴۰۰۰۰ و ۳۹۸۰۰ دلار

مقاومت های اصلی: ۴۰۵۵۰ و ۴۰۹۵۰ و ۴۱۸۰۰ دلار

این مطلب صرفاً ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با الیپا نمی‌باشد.

منبع

الیپا، جدیدترین پایگاه اطلاع رسانی قیمت ارز های دیجیتال بهمراه ارائه خدمات و آموزش های مرتبط در زمینه بازار های مالی می باشد! برای مشاهده قیمت ها به صفحات قیمت بیت کوین، قیمت اتریوم، قیمت بیبی دوج، قیمت بایننس کوین مراجعه کرده و برای مشاهده آموزش ها می توانید به صفحات آموزش ارز دیجیتال، آموزش تحلیل تکنیکال، آموزش ارز دیجیتال در اصفهان، آموزش پرایس اکشن مراجعه کنید و برای دریافت سرویس ها می توانید به صفحات خرید اکانت تریدینگ ویو و خرید سیگنال ارز دیجیتال مراجعه کنید.

۵/۵ - (۱ امتیاز)

بیشتر بخوانیم

مطالعه و یادگیری ادامه دهید

هکرها در تلاش برای نفوذ به بیت کوین

طبق گزارش اخیر Bleeping Computer، گروه منفور هکری TeamTNT بازگشته و اکنون در تلاش است… نوشته هکرها در تلاش برای نفوذ به بیت کوین اولین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.