تحلیل بیت کوین امروز به شرح زیر است:

با منفی شدن سیگنال های مومنتوم، بیت کوین (BTC) به زیر یک کانال صعودی کوتاه مدت سقوط کرد. این احتمال وجود دارد که در آینده این ارز دیجیتال شاهد کاهشی بیشتر به سمت ۳۰۰۰۰ دلار نیز باشد که به کف محدوده معاملاتی یک ساله آن نزدیک است.

تداوم روند کاهشی بیت کوین طی چند ماه گذشته باعث شد این ارز نتواند مارک ۴۰۰۰۰ دلار را برای مدت زیادی حفظ کند و به این ترتیب، ۴۷ درصد نسبت به بالاترین رقم تاریخی خود در حدود ۶۹۰۰۰ دلار کاهش یافته است. از سوی دیگر، روند صعودی بلندمدت این ارزرمزپایه پیشرو ضعیف شده است، که نشان می دهد احتمالاً روند صعودی آن در سال جاری محدود باقی خواهد ماند.

نمودار بیتکوین 2 - تحلیل تکنیکال بیت کوین؛ شنبه 17 ادریبهشت

در نمودار هفتگی، BTC با خطر سقوط به زیر میانگین متحرک ۱۰۰ هفته‌ای خود در حدود تراز ۳۶۲۴۷ دلار روبرو است. در صورت بسته شدن کندل هفتگی زیر این سطح برای دومین بار، ریسک حرکت به سمت ۳۰۰۰۰ دلار و سپس ۱۷۸۲۳ دلار قوت بیشتری می گیرد. این اتفاق، سقوط ۸۰ درصدی قیمت از سقف تاریخی قیمت را به همراه داشته و با بازار نزولی سال ۲۰۱۸ برابری خواهد کرد.

در گذشته، ماه می (اردیبهشت و خرداد) یکی از دوره‌های خوب برای بازار سهام و ارزهای دیجیتال بوده است و ممکن است همین موضوع خریداران را تشویق کند در نزدیکی سطوح حمایتی پایین وارد عمل شوند، هرچند به نظر نمی رسد این بار معامله‌گران امید زیادی برای تغییر روند نزولی اخیر داشته باشند.

همچنین بخوانید:   تحلیل تکنیکال بیت کوین؛ دوشنبه 26 اردیبهشت

این مطلب صرفاً ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با الیپا نمی‌باشد.

منبع: coindesk

منبع

الیپا، جدیدترین پایگاه اطلاع رسانی قیمت ارز های دیجیتال بهمراه ارائه خدمات و آموزش های مرتبط در زمینه بازار های مالی می باشد! برای مشاهده قیمت ها به صفحات قیمت بیت کوین، قیمت اتریوم، قیمت بیبی دوج، قیمت بایننس کوین مراجعه کرده و برای مشاهده آموزش ها می توانید به صفحات آموزش ارز دیجیتال، آموزش تحلیل تکنیکال، آموزش ارز دیجیتال در اصفهان، آموزش پرایس اکشن مراجعه کنید و برای دریافت سرویس ها می توانید به صفحات خرید اکانت تریدینگ ویو و خرید سیگنال ارز دیجیتال مراجعه کنید.

بیشتر بخوانیم

مطالعه و یادگیری ادامه دهید

هکرها در تلاش برای نفوذ به بیت کوین

طبق گزارش اخیر Bleeping Computer، گروه منفور هکری TeamTNT بازگشته و اکنون در تلاش است… نوشته هکرها در تلاش برای نفوذ به بیت کوین اولین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.