تحلیل بیت کوین امروز به شرح زیر است:

پرایس اکشن بیت کوین قبل از روزهای آخر هفته، همچنان به ارائه یک فرصت عالی برای پوزیشن های لانگ ادامه می دهد. با وجود این که بیت کوین در یک روند نزولی قوی امتداد یافته از اواسط نوامبر (اواخر آبان) تاکنون قرار دارد، به نظر می رسد با کاهش مومنتوم حرکت، و تحکیم در منطقه ۴۲ تا ۴۳ هزار دلاری، برای تغییر مسیر آماده می شود. در حال حاضر، BTC با قیمت ۴۳۰۳۰ دلار و پایین تر از میانگین متحرک ساده ۱۰۰ (در چارت روزانه) معامله می شود. در روند صعودی اولین مقاومت در حدود ۴۳۲۰۰ و ۴۴۵۰۰ دلار پیش روی گاوها قرار دارد. در صورت عبور از این مقاومت، احتمال افزایش تا ۴۸۰۰۰ دلار و سپس سطح روانی ۵۰۰۰۰ دلار وجود دارد.

hvj fdjdk - تحلیل تکنیکال بیت کوین؛ شنبه 25 دی

در صورت ادامه روند نزولی، اولین حمایت در حدود تراز ۴۲۵۰۰ دلار و منطقه ۴۲۰۰۰ دلاری به کمک آن خواهد آمد. حمایت بعدی در کف نوسانی قیمت روز ۱۰ ژانویه (۲۰ دی) در حدود ۴۰۰۰۰ دلار قرار دارد. اگر قیمت روزانه یا هفتگی بیت کوین زیر ناحیه ۳۹۵۰۰ دلاری بسته شود، فرضیه صعود قیمت باطل شده و با احتمال افت بیشتر روبرو می شویم.

در نمودار روزانه، اندیکاتور RSI روی سطح ۴۰ قرار داشته و MACD در منطقه نزولی حرکتی رو به بالا دارد.

همچنین بخوانید:   تحلیل تکنیکال بیت کوین؛ سه شنبه 21 تیر

این مطلب صرفاً ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با الیپا نمی‌باشد.

منبع: fxstreet

منبع

الیپا یکی از فعال ترین وب سایت ها در زمینه بازار های مالی بویژه ارز های دیجیتال است. در این سایت می توانید قیمت ارز دیجیتال مانند قیمت بیت کوین، قیمت اتریوم، قیمت بایننس کوین و … را مشاهده کنید. همچنین می توانید تحلی های روزانه مارا که توسط برترین متخصصین ترید خارجی نوشته شده است را در دسته بندی تحلیل ارز دیجیتال مانند تحلیل بیت کوین مشاهده کنید.

بیشتر بخوانیم

مطالعه و یادگیری ادامه دهید

هکرها در تلاش برای نفوذ به بیت کوین

طبق گزارش اخیر Bleeping Computer، گروه منفور هکری TeamTNT بازگشته و اکنون در تلاش است… نوشته هکرها در تلاش برای نفوذ به بیت کوین اولین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.