تحلیل بیت کوین امروز به شرح زیر است:

قیمت بیت کوین تا بالای منطقه مقاومت ۴۱۵۰۰ دلار افزایش یافت، منطقه مقاومت ۴۲۰۰۰ دلاری را پشت سر گذاشت و بالاتر از میانگین متحرک ساده ۱۰۰ (در نمودار یک ساعته) قرار گرفت.

قبل از شروع روند اصلاح نزولی، سقف قیمت روزانه نزدیک به ۴۲۲۳۵ دلار تشکیل شد. این حرکت اصلاحی، قیمت را به زیر سطح پیووت ۴۱۵۰۰ دلاری و تراز ۴۱۰۰۰ دلار کشاند، اما در نزدیکی تراز ۴۰۹۰۰ دلار با حمایت خوبی برخورد کرد.

چارت بیتکوین 7 - تحلیل تکنیکال بیت کوین؛ پنج شنبه 1 اردیبهشت

اکنون بیت کوین از سطح فیبوناچی اصلاحی ۵۰% حرکت نزولی سقف نوسانی ۴۲۲۳۵ دلار به ۴۰۹۰۰ دلار صعود کرده و بالاتر از میانگین متحرک ساده ۱۰۰ (یک ساعته) با قیمت ۴۱۵۱۸ دلار معامله می شود. همچنین، یک خط روند صعودی کلیدی با حمایتی نزدیک به ۴۱۷۲۵ دلار در حال شکل گیری است.

در این مسیر صعودی، نزدیک ترین مقاومت پیش روی گاوها، در نزدیکی سطح ۴۱۷۲۵ دلار واقع است. مقاومت مهم بعدی در حدود ۴۲۰۰۰ دلار مشاهده می شود. برای شروع یک حرکت صعودی قوی، قیمت باید از منطقه ۴۲۰۰۰ دلاری و ۴۲۲۳۰ دلاری عبور کند. اگر گاوها موفق به انجام این کار شوند، قیمت می تواند به سمت منطقه مقاومت ۴۳۲۰۰ دلاری حرکت کند.

اگر بیت کوین نتواند منطقه مقاومت ۴۲۰۰۰ دلاری را پشت سر بگذارد، احتمالاً یک اصلاح نزولی تازه را آغاز می کند. اولین حمایت در این روند نزولی نزدیک به سطح ۴۱۲۵۰ دلار می باشد.

همچنین بخوانید:   5 ارز دیجیتالی که این هفته باید زیر نظر بگیرید

حمایت اصلی بعدی در نزدیکی سطح ۴۱۰۰۰ دلار و منطقه خط روند قرار دارد. شکست نزولی زیر خط روند قیمت را به ۴۰۷۵۰ دلار یا میانگین متحرک ساده ۱۰۰ (یک ساعته) می رساند.

اندیکاتورهای تکنیکال

MACD ساعتی برای جفت ارز BTC/USD در منطقه صعودی شتاب می گیرد.

RSI ساعتی برای جفت ارز BTC/USD در حال حاضر بالاتر از سطح ۵۰ است.

حمایت های اصلی: ۴۱۲۵۰ و ۴۱۰۰۰ دلار

مقاومت های اصلی: ۴۱۷۲۵ و ۴۲۰۰۰ و ۴۲۵۰۰ دلار

این مطلب صرفاً ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با الیپا نمی‌باشد.

منبع

الیپا یکی از فعال ترین وب سایت ها در زمینه بازار های مالی بویژه ارز های دیجیتال است. در این سایت می توانید قیمت ارز دیجیتال مانند قیمت بیت کوین، قیمت اتریوم، قیمت بایننس کوین و … را مشاهده کنید. همچنین می توانید تحلیل های روزانه مارا که توسط برترین متخصصین ترید خارجی نوشته شده است را در دسته بندی تحلیل ارز دیجیتال مانند تحلیل بیت کوین مشاهده کنید.

بیشتر بخوانیم

مطالعه و یادگیری ادامه دهید

هکرها در تلاش برای نفوذ به بیت کوین

طبق گزارش اخیر Bleeping Computer، گروه منفور هکری TeamTNT بازگشته و اکنون در تلاش است… نوشته هکرها در تلاش برای نفوذ به بیت کوین اولین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.