تحلیل بیت کوین امروز به شرح زیر است:

بیت کوین پایین تر از تراز ۴۴ هزار دلار، یک اصلاح نزولی را آغاز کرد و حتی به زیر سطح ۴۳۰۰۰ دلار هم رسید، اما گاوها در نزدیکی منطقه ۴۲۷۰۰ دلاری به بازی برگشتند. فعالیت گاوها باعث شد کف قیمت روزانه در حدود ۴۲۷۰۹ دلار شکل گرفته و پس از آن شروع به افزایش کند. در حال حاضر بیت کوین بالاتر از منطقه ۴۳ هزار دلاری (۴۳۸۵۹ دلار در این لحظه) و میانگین متحرک ساده ۱۰۰ (یک ساعته) ایستاده است.

به علاوه، یک کانال صعودی اصلی با حمایتی نزدیک به ۴۴۰۰۰ دلار نیز در نمودار ساعتی جفت ارز BTC/USD دیده می شود. در این روند صعودی، نزدیک ترین مقاومت در حدود تراز ۴۴۵۰۰ دلار مانع حرکت گاوها خواهد شد.

مقاومت اصلی بعدی نزدیک به منطقه ۴۴۸۵۰ دلار یا سطح فیبوناچی اصلاحی ۷۶.۴% حرکت نزولی سقف نوسانی ۴۵۵۰۰ دلار به ۴۲۷۰۹ دلار قرار دارد. بالاتر از این سطح مقاومتی، احتمال رسیدن قیمت به بالای ۴۵۰۰۰ دلار و حتی ادامه حرکت تا مرز ۴۶۵۰۰ دلار وجود دارد.

چارت بیتکوین 3 - تحلیل تکنیکال بیت کوین؛ پنج شنبه 21 بهمن

اگر بیت کوین نتواند حرکت قدرتمند جدیدی را بالاتر از مقاومت ۴۴۸۵۰ دلاری شروع کند، به سمت اولین حمایت موجود در حدود تراز ۴۳۵۰۰ دلار و میانگین متحرک ساده ۱۰۰ (یک ساعته) ریزش می کند. در صورت شکست نزولی زیر سطح حمایت ۴۳۵۰۰ دلاری، احتمالاً قیمت با شروع یک روند کاهشی بزرگ، به سمت سطح ۴۱۲۰۰ دلار حرکت می کند.

همچنین بخوانید:   تحلیل تکنیکال بیت کوین؛ دوشنبه 30 خرداد

اندیکاتورهای تکنیکال

MACD ساعتی برای جفت ارز BTC/USD به آهستگی در منطقه نزولی حرکت می کند.

RSI ساعتی برای جفت ارز BTC/USD در حال حاضر نزدیک سطح ۵۰ است.

حمایت اصلی: ۴۳۵۰۰ دلار

مقاومت اصلی: ۴۴۸۵۰ دلار

این مطلب صرفاً ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با الیپا نمی‌باشد.

منبع

الیپا یکی از فعال ترین وب سایت ها در زمینه بازار های مالی بویژه ارز های دیجیتال است. در این سایت می توانید قیمت ارز دیجیتال مانند قیمت بیت کوین، قیمت اتریوم، قیمت بایننس کوین و … را مشاهده کنید. همچنین می توانید تحلیل های روزانه مارا که توسط برترین متخصصین ترید خارجی نوشته شده است را در دسته بندی تحلیل ارز دیجیتال مانند تحلیل بیت کوین مشاهده کنید.

بیشتر بخوانیم

مطالعه و یادگیری ادامه دهید

هکرها در تلاش برای نفوذ به بیت کوین

طبق گزارش اخیر Bleeping Computer، گروه منفور هکری TeamTNT بازگشته و اکنون در تلاش است… نوشته هکرها در تلاش برای نفوذ به بیت کوین اولین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.