تحلیل بیت کوین امروز به شرح زیر است:

قیمت بیت کوین بالاتر از منطقه حمایتی ۲۱۰۰۰ دلار باقی ماند و سطحی بالاتر از ۲۱۰۰۰ دلار تشکیل داد و افزایش جدیدی را آغاز کرد. افزایش اخیر نرخ بهره بانک مرکزی باعث حرکت صعودی شدید بالای مقاومت ۲۲۰۰۰ دلاری شد.
قیمت توانست سطح ۵۰ درصدی فیب اصلاحی کلیدی را از نوسان ۲۳۷۴۴ دلار به پایین ۲۰۷۵۰ دلار کاهش دهد. علاوه بر این، در نمودار ساعتی جفت ارز بیت کوین/دلار، یک شکست در بالای خط روند نزولی اصلی با مقاومت نزدیک به ۲۱۸۰۰ دلار ایجاد کرد.

قیمت بیت کوین اکنون بالاتر از سطح ۲۲۵۰۰ دلار و میانگین متحرک ساده ۱۰۰ ساعته معامله می شود. به نظر می رسد که قیمت در نزدیکی منطقه ۲۳۰۰۰ دلار با مقاومت قوی روبرو است.
سطح ۷۶.۴ درصدی فیب اصلاحی کلیدی از ۲۳۷۴۴ دلار به سمت پایین ۲۰۷۵۰ دلار نیز به عنوان یک مقاومت عمل می کند. مقاومت کلیدی بعدی نزدیک به منطقه ۲۳۷۵۰ دلاری است. بسته شدن به بالای منطقه مقاومتی ۲۳۷۵۰ دلاری می تواند سرعت افزایش قوی را ایجاد کند. در مورد ذکر شده، قیمت ممکن است تا سطح ۲۴۵۰۰ دلار افزایش یابد و همچنین مقاومت اصلی بعدی نزدیک به سطح ۲۵۰۰۰ دلار است.

111111111111 2 300x140 - تحلیل تکنیکال بیت کوین؛ پنج شنبه 6 مرداد

اگر بیت کوین نتواند منطقه مقاومت ۲۳۰۰۰ دلاری را بشکند، می تواند یک اصلاح نزولی را آغاز کند. حمایت در سمت نزولی نزدیک به سطح ۲۲۵۰۰ دلار است.
حمایت اصلی بعدی نزدیک به سطوح ۲۲۱۵۰ دلار و ۲۲۰۰۰ دلار است. بسته شدن به زیر منطقه حمایتی ۲۲۰۰۰ دلاری ممکن است روند نزولی را دوباره آغاز کند. در مورد ذکر شده، قیمت ممکن است در کوتاه مدت به حمایت ۲۱۰۰۰ دلاری بازگردد.

همچنین بخوانید:   تحلیل تکنیکال بیت کوین؛ دوشنبه 16 اسفند

اندیکاتورهای تکنیکال:
-MACD ساعتی؛ کاهش سرعت MACD در منطقه صعودی
-RSI ساعتی (شاخص قدرت نسبی) ؛ RSI برای BTC/USD اکنون در منطقه خرید بیش از حد است.
-سطوح حمایتی اصلی ؛ ۲۲۵۰۰ دلار و به دنبال آن ۲۲۰۰۰ دلار.
سطوح مقاومت اصلی ؛ ۲۳۰۰۰ دلار، ۲۳۵۵۰ دلار و ۲۳۷۵۰ دلار.

این مطلب صرفاً ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با الیپا نمی‌باشد.

منبع

الیپا، جدیدترین پایگاه اطلاع رسانی قیمت ارز های دیجیتال بهمراه ارائه خدمات و آموزش های مرتبط در زمینه بازار های مالی می باشد! برای مشاهده قیمت ها به صفحات قیمت بیت کوین، قیمت اتریوم، قیمت بیبی دوج، قیمت بایننس کوین مراجعه کرده و برای مشاهده آموزش ها می توانید به صفحات آموزش ارز دیجیتال، آموزش تحلیل تکنیکال، آموزش ارز دیجیتال در اصفهان، آموزش پرایس اکشن مراجعه کنید و برای دریافت سرویس ها می توانید به صفحات خرید اکانت تریدینگ ویو و خرید سیگنال ارز دیجیتال مراجعه کنید.

بیشتر بخوانیم

مطالعه و یادگیری ادامه دهید

هکرها در تلاش برای نفوذ به بیت کوین

طبق گزارش اخیر Bleeping Computer، گروه منفور هکری TeamTNT بازگشته و اکنون در تلاش است… نوشته هکرها در تلاش برای نفوذ به بیت کوین اولین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.