تحلیل بیت کوین امروز به شرح زیر است:

بیت کوین بالاتر از ۳۸۰۰۰ دلار یک مبنای حمایتی تشکیل داد و موج بهبودی تازه ای را آغاز کرد. قیمت، سطوح مقاومت ۳۸۴۰۰ و ۳۸۵۰۰ دلاری را شکست و بالاتر از سطح فیبوناچی اصلاحی ۵۰% روند نزولی ۴۰۷۷۵ دلار به ۳۷۶۷۲ دلار به حرکت خود ادامه داد. بیت کوین حتی تا بالای سطح ۳۹۵۰۰ دلار هم صعود کرد، اما نزدیک به سطح ۳۹۶۰۰ دلار با حضور مجدد فروشندگان مواجه شد. اکنون BTC با قیمت ۳۹۳۶۳ دلار و نزدیک به میانگین متحرک ساده ۱۰۰ (یک ساعته) معامله می شود.

نمودار بیتکوین 4 - تحلیل تکنیکال بیت کوین؛ پنج شنبه 8 اردیبهشت

در نمودار ساعتی جفت ارز BTC/USD یک خط روند صعودی کلیدی با حمایتی نزدیک به ۳۹۲۲۰ دلار شکل می گیرد. در روند صعودی، نزدیک ترین مانع پیش روی گاوها، در نزدیکی تراز ۳۹۶۰۰ دلار قرار دارد. شکست این مقاومت مهم و بسته شدن قیمت بالاتر از ۳۹۶۰۰ دلار و میانگین متحرک ساده ۱۰۰ می تواند راه را برای افزایش بیشتر باز کند.

در این حالت، قیمت حتی می تواند از مقاومت ۴۰۰۰۰ دلاری نیز عبور و به سمت مانع بزرگ بعدی در نزدیکی منطقه ۴۰۷۷۰ دلاری حرکت کند.

ولی اگر بیت کوین نتواند منطقه مقاومت ۳۹۶۰۰ دلاری را پشت سربگذارد، ممکن است یک نزولی تازه را آغاز نماید. اولین حمایت در این روند نزولی نزدیک به سطح ۳۹۲۵۰ دلار واقع است.

همچنین بخوانید:   5 ارز دیجیتالی که این هفته باید زیر نظر بگیرید

حمایت مهم بعدی در نزدیکی خط روند و تراز ۳۹۲۰۰ دلار دیده می شود. بسته شدن قیمت زیر منطقه حمایتی ۳۹۲۰۰ دلاری ممکن است حرکت منفی دیگری را در پی داشته باشد. در این حالت، قیمت ممکن است تا مرز ۳۸۴۰۰ دلار کاهش یابد.

اندیکاتورهای تکنیکال

MACD ساعتی برای جفت ارز BTC/USD در منطقه صعودی شتاب خود را از دست می دهد.

RSI ساعتی برای جفت ارز BTC/USD در حال حاضر بالاتر از سطح ۵۰ است.

حمایت های اصلی: ۳۹۲۰۰ و ۳۸۴۰۰ دلار

مقاومت های اصلی: ۳۹۶۰۰ ، ۴۰۰۰۰ و ۴۰۷۷۰ دلار

این مطلب صرفاً ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با الیپا نمی‌باشد.

منبع

الیپا، جدیدترین پایگاه اطلاع رسانی قیمت ارز های دیجیتال بهمراه ارائه خدمات و آموزش های مرتبط در زمینه بازار های مالی می باشد! برای مشاهده قیمت ها به صفحات قیمت بیت کوین، قیمت اتریوم، قیمت بیبی دوج، قیمت بایننس کوین مراجعه کرده و برای مشاهده آموزش ها می توانید به صفحات آموزش ارز دیجیتال، آموزش تحلیل تکنیکال، آموزش ارز دیجیتال در اصفهان، آموزش پرایس اکشن مراجعه کنید و برای دریافت سرویس ها می توانید به صفحات خرید اکانت تریدینگ ویو و خرید سیگنال ارز دیجیتال مراجعه کنید.

بیشتر بخوانیم

مطالعه و یادگیری ادامه دهید

هکرها در تلاش برای نفوذ به بیت کوین

طبق گزارش اخیر Bleeping Computer، گروه منفور هکری TeamTNT بازگشته و اکنون در تلاش است… نوشته هکرها در تلاش برای نفوذ به بیت کوین اولین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.