تحلیل بیت کوین امروز به شرح زیر است:

بیت کوین نتوانست سطوح بالاتر از سطح پیووت ۲۱۰۰۰ دلار را بازیابد. به همین دلیل، قیمت در منطقه نزولی باقی ماند و کاهش خود را تا زیر منطقه حمایتی ۲۰۵۰۰ دلاری ادامه داد. بعد از عبور از حمایت مهم ۲۰۰۰۰ دلاری، گاوها وارد عمل شدند. به این ترتیب کف قیمت روزانه در نزدیکی ۱۹۸۲۸ دلار تشکیل شده و اکنون در حال تحکیم است. در حال حاضر، بیت کوین با قیمتی زیر سطح ۲۰۴۰۰ دلار (۲۰۰۷۰ دلار در این لحظه) و میانگین متحرک ساده ۱۰۰ یک ساعته معامله می شود.

نمودار بیتکوین 11 - تحلیل تکنیکال بیت کوین؛ پنج شنبه 9 تیر

اولین مقاومت در روند صعودی، نزدیک به سطح ۲۰۱۵۰ دلار و سطح فیبوی اصلاحی ۲۳.۶% روند نزولی اخیر ۲۱۱۸۸ دلار به ۱۹۸۲۸ دلار واقع است. مقاومت مهم بعدی نیز نزدیک به منطقه ۲۰۴۰۰ دلاری قرار دارد. افزون بر این، یک خط روند نزولی کلیدی با مقاومتی نزدیک به ۲۰۴۰۰ دلار در نمودار ساعتی جفت ارز BTC/USD در حال شکل گیری است. این خط روند در نزدیکی سطح فیبوی اصلاحی ۵۰% روند نزولی سقف نوسانی ۲۱۱۸۸ دلار تا ۱۹۸۲۸ دلار می باشد.

در صورت عبور از این مانع، سطوح ۲۰۹۰۰ دلار و ۲۱۲۰۰ دلار به عنوان هدف های بعدی وارد عمل می شوند. بالاتر از مقاومت های مذکور، ممکن است قیمت به سمت تراز ۲۱۸۰۰ دلار حرکت کند.

همچنین بخوانید:   تحلیل تکنیکال بیت کوین؛ چهارشنبه 14 اردیبهشت

اگر بیت کوین نتواند از منطقه مقاومت ۲۰۵۰۰ دلاری عبور کند، احتمالاً به حرکت ریزشی خود ادامه می دهد. اولین حمایت در این روند نزولی نزدیک به سطح ۲۰۰۰۰ دلار می باشد.

در حال حاضر، حمایت اصلی در نزدیکی سطح ۱۹۸۰۰ دلار شکل می گیرد. پایین تر از این حمایت، مومنتوم نزولی قیمت بیشتر شده و به سمت حمایت مهم بعدی نزدیک به منطقه ۱۸۸۰۰ دلاری حرکت خواهد کرد. هرگونه کاهش بیشتر می تواند قیمت را به سطح ۱۸۰۰۰ دلار برساند.

اندیکاتورهای تکنیکال

MACD ساعتی برای جفت ارز BTC/USD کم کم در منطقه نزولی شتاب می گیرد.

RSI ساعتی برای جفت ارز BTC/USD در حال حاضر زیر سطح ۵۰ قرار دارد.

حمایت های اصلی: ۲۰۰۰۰ و ۱۹۸۰۰ دلار

مقاومت های اصلی: ۲۰۱۵۰، ۲۰۴۰۰ و ۲۰۵۰۰ دلار

این مطلب صرفاً ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با الیپا نمی‌باشد.

منبع

الیپا، جدیدترین پایگاه اطلاع رسانی قیمت ارز های دیجیتال بهمراه ارائه خدمات و آموزش های مرتبط در زمینه بازار های مالی می باشد! برای مشاهده قیمت ها به صفحات قیمت بیت کوین، قیمت اتریوم، قیمت بیبی دوج، قیمت بایننس کوین مراجعه کرده و برای مشاهده آموزش ها می توانید به صفحات آموزش ارز دیجیتال، آموزش تحلیل تکنیکال، آموزش ارز دیجیتال در اصفهان، آموزش پرایس اکشن مراجعه کنید و برای دریافت سرویس ها می توانید به صفحات خرید اکانت تریدینگ ویو و خرید سیگنال ارز دیجیتال مراجعه کنید.

۵/۵ - (۱ امتیاز)

بیشتر بخوانیم

مطالعه و یادگیری ادامه دهید

هکرها در تلاش برای نفوذ به بیت کوین

طبق گزارش اخیر Bleeping Computer، گروه منفور هکری TeamTNT بازگشته و اکنون در تلاش است… نوشته هکرها در تلاش برای نفوذ به بیت کوین اولین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.