تحلیل بیت کوین امروز به شرح زیر است:

بیت کوین که نتوانست بالاتر از منطقه مقاومت ۲۴۰۰۰ دلاری به شتاب کافی برسد، سقف قیمت روزانه خود را نزدیک به ۲۴۲۸۵ دلار تشکیل داد و روند نزولی تازه ای را آغاز کرد. در نتیجه، قیمت به زیر سطوح حمایتی ۲۳۸۰۰ و ۲۳۵۰۰ دلاری و پایین‌تر از سطح فیبوی اصلاحی ۶۱.۸% حرکت صعودی ۲۲۸۴۶ دلار به ۲۴۲۸۶ دلار رسید. در نمودار ساعتی جفت ارز BTC/USD می بینیم که قیمت پایین تر از یک خط روند نزولی با حمایتی نزدیک به ۲۳۳۲۰ دلار شکسته شده است.

نمودار بیتکوین 4 - تحلیل تکنیکال بیت کوین؛ چهارشنبه 19 مرداد

بیت کوین اکنون با قیمتی زیر ۲۳۰۰۰ دلار (۲۲۸۹۴ دلار در این لحظه) و میانگین متحرک ساده ۱۰۰ یک ساعته معامله شده و بالاتر از منطقه حمایتی کلیدی ۲۲۶۵۰ دلاری در حال تحکیم است.

در مسیر صعودی، اولین مقاومت نزدیک به سطح ۲۳۰۰۰ و سپس در تراز ۲۳۲۵۰ دلار سر راه خریداران قرار می گیرد. مقاومت مهم بعدی نیز در نزدیکی منطقه ۲۳۵۰۰ دلاری دیده می شود. بسته شدن قیمت بالاتر از منطقه مقاومت ۲۳۵۰۰ دلاری می تواند شروع یک حرکت افزایشی ثابت باشد. در این حالت، ممکن است قیمت از مقاومت ۲۴۰۰۰ دلاری عبور کند.

اگر بیت کوین نتواند منطقه مقاومت ۲۳۵۰۰ دلاری را پشت سر بگذارد، احتمالاً به حرکت نزولی خود ادامه می دهد. اولین حمایت در این روند نزولی نزدیک به سطح ۲۲۶۵۰ دلار به کمک گاوها خواهد آمد. حمایت مهم بعدی اکنون نزدیک به سطح ۲۲۵۰۰ دلار شکل می گیرد. شکست نزولی این سطح حمایتی، حرکت به سمت ۲۲۰۰۰ دلار را در پی خواهد داشت. اگر خرس ها همچنان به فعالیت خود ادامه بدهند، خطر سقوط به سمت تراز ۲۱۵۰۰ دلار در جلسات آینده بیشتر می شود. ادامه این روند نزولی قیمت را به سمت تراز ۲۰۵۰۰ دلار سوق خواهد داد.

همچنین بخوانید:   تحلیل تکنیکال بیت کوین؛ پنج شنبه 30 دی

اندیکاتورهای تکنیکال

MACD ساعتی برای جفت ارز BTC/USD در منطقه نزولی شتاب می گیرد.

RSI ساعتی برای جفت ارز BTC/USD پایین تر از سطح ۵۰ است.

حمایت های اصلی: ۲۲۶۵۰ و ۲۲۵۰۰ دلار

مقاومت های اصلی: ۲۳۲۵۰ ، ۲۳۵۰۰ و ۲۴۰۰۰ دلار

این مطلب صرفاً ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با الیپا نمی‌باشد.

منبع

الیپا، جدیدترین پایگاه اطلاع رسانی قیمت ارز های دیجیتال بهمراه ارائه خدمات و آموزش های مرتبط در زمینه بازار های مالی می باشد! برای مشاهده قیمت ها به صفحات قیمت بیت کوین، قیمت اتریوم، قیمت بیبی دوج، قیمت بایننس کوین مراجعه کرده و برای مشاهده آموزش ها می توانید به صفحات آموزش ارز دیجیتال، آموزش تحلیل تکنیکال، آموزش ارز دیجیتال در اصفهان، آموزش پرایس اکشن مراجعه کنید و برای دریافت سرویس ها می توانید به صفحات خرید اکانت تریدینگ ویو و خرید سیگنال ارز دیجیتال مراجعه کنید.

۵/۵ - (۱ امتیاز)

بیشتر بخوانیم

مطالعه و یادگیری ادامه دهید

هکرها در تلاش برای نفوذ به بیت کوین

طبق گزارش اخیر Bleeping Computer، گروه منفور هکری TeamTNT بازگشته و اکنون در تلاش است… نوشته هکرها در تلاش برای نفوذ به بیت کوین اولین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.