تحلیل بیت کوین امروز به شرح زیر است:

با ادامه ثبت قیمت های بالاتر، بیت کوین چشم اندازی صعودی را نشان می دهد. با این حال، ممکن است قبل از اینکه گاوها برای آغاز یک حرکت تازه آماده شوند، ارز دیجیتال پیشروی بازار سطوح حمایتی کلیدی خود را بار دیگر تاچ کند.

در نمودار ۱۲ ساعته بیت کوین یک کانال موازی صعودی تشکیل شده است که نشان دهنده چشم انداز صعود این ارز دیجیتال است. ولی علیرغم این سیگنال های مثبت، احتمال افت جزئی قیمت وجود دارد. در حال حاضر بیت کوین با رشد اندک ۰.۶۳ درصدی در تایم فریم روزانه، با قیمت ۴۲۳۷۴ دلار ترید می شود.

چات یتکوین scaled - تحلیل تکنیکال بیت کوین؛ یک شنبه 24 بهمن

اولین خط دفاعی در مسیر صعود بیت کوین در میانگین متحرک ساده ۱۰۰ (یک ساعته) در حدود ۴۴۰۰۰ دلار و مقاومت بعدی در تراز ۴۴۲۵۰ دلار و در نزدیکی سطح فیبوناچی اصلاحی ۵۰% حرکت نزولی ۴۵۹۰۰ تا ۴۲۶۶۴ دلار قرار دارد.

از سوی دیگر، افزایش فشار فروش ممکن است قیمت بیت کوین را به سمت سطح فیبوناچی اصلاحی ۳۸.۲% در تراز ۴۰۸۷۸ دلار و سپس به سمت خط روند نزولی در حدود تراز ۳۹۹۱۷ دلار پایین بیاورد. پیش از لمس این سطوح، حمایت ۴۱۲۰۰ دلاری مانع حرکت خرس ها می شود.

در نمودار روزانه، شاخص مقاومت نسبی (RSI) بالاتر از سطح ۵۰ قرار داشته و اندیکاتور MACD به سمت منطقه صعودی در حال حرکت است.

همچنین بخوانید:   تحلیل تکنیکال بیت کوین؛ پنج شنبه 30 دی

این مطلب صرفاً ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با الیپا نمی‌باشد.

منبع: fxstreet

منبع

الیپا یکی از فعال ترین وب سایت ها در زمینه بازار های مالی بویژه ارز های دیجیتال است. در این سایت می توانید قیمت ارز دیجیتال مانند قیمت بیت کوین، قیمت اتریوم، قیمت بایننس کوین و … را مشاهده کنید. همچنین می توانید تحلیل های روزانه مارا که توسط برترین متخصصین ترید خارجی نوشته شده است را در دسته بندی تحلیل ارز دیجیتال مانند تحلیل بیت کوین مشاهده کنید.

بیشتر بخوانیم

مطالعه و یادگیری ادامه دهید

هکرها در تلاش برای نفوذ به بیت کوین

طبق گزارش اخیر Bleeping Computer، گروه منفور هکری TeamTNT بازگشته و اکنون در تلاش است… نوشته هکرها در تلاش برای نفوذ به بیت کوین اولین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.