تحلیل بیت کوین امروز به شرح زیر است:

ظاهراً قرار است بیت کوین (BTC) یک هفته دیگر را با ضرر به پایان برساند زیرا گاوها موفق نشده اند سطوح قیمت بالای ۲۰۰۰۰ دلار را حفظ کنند. در حال حاضر، بزرگترین رمزارز بازار با کاهش ۹.۶۱ درصدی نسبت به روز گذشته، با قیمت ۱۸۵۱۹ دلار در حال معامله است.

این درحالی است که با افزایش نسبی ارزش‌ بازار سهام در پایان هفته، معامله‌گران ارزهای دیجیتال فکر می‌کردند که به زودی شاهد یک چرخش بزرگ در بازار خواهند بود ولی این فرضیه محقق نشد. اکنون ریسک آن وجود دارد که خریداران اولیه با گیر افتادن در معاملات زیانده شروع به کاهش این زیان کنند و با افزایش فشار فروش قیمت را همچنان پایین بکشند.

نمودار بیتکوین 5 - تحلیل تکنیکال بیت کوین؛ یک شنبه 29 خرداد

اکنون با از دست رفتن حمایت ۱۹۰۳۶ دلاری و ثبت پایین ترین سطح قیمت طی دو سال اخیر، قیمت به سرعت به سمت حمایت ۱۶۰۲۰ دلاری حرکت می کند. برخی از تحلیلگران معتقدند این منطقه می تواند در نهایت نقطه عطف مهمی برای بیت کوین باشد. ولی در صورت تاچ شدن کف قیمت در حدود تراز ۱۶۰۰۰ دلار، انتظار آغاز یک روند بهبود V شکل غیرمنطقی است به این دلیل که کاتالیزوری که در حال حاضر ارزهای دیجیتال را سرکوب می کند موضوعی نیست که یک شبه تغییر کند، بلکه مستلزم تغییری تدریجی است.

همچنین بخوانید:   تحلیل تکنیکال بیت کوین؛ شنبه 25 دی

با تحلیل حرکات قیمت بیت کوین روی نمودار می بینیم که یک الگوی کانال نزولی در ناحیه حمایتی ۱۷ تا ۲۰ هزار دلار در حال شکل گیری است. این یک الگوی بازگشتی صعودی است و اگر قیمت بعد از سومین برخورد با مرز پایینی کانال برگشت کند و الگو را به سمت بالا بشکند، صعود کوتاه مدت به سمت سطح ۲۴ هزار دلار و حتی منطقه عرضه ۳۰ هزار دلاری محتمل خواهد بود.

علاوه بر این، اندیکاتور RSI یک واگرایی صعودی را با قیمت نشان می دهد که بیانگر احتمال بالای یک پولبک صعودی است. در مقابل، اگر قیمت نتواند الگوی مذکور را کامل کند، سقوط عمیق‌تر به سمت تراز ۱۵ هزار دلار برای آن قریب‌الوقوع خواهد بود.

توجه: این دسته از مطالب در سایت الیپا تحت عنوان پیشنهاد برای خرید نمی باشد! در نظر داشته باشید الیپا هیچگونه ضمانتی در قبال معاملات شما ارائه نمی دهد و مسئولیت آن تماما با شما خواهد بود. ما در الیپا سعی کرده ایم بتوانیم از معتبر ترین مراجع ایرانی و خارجی مطالب را جمع آوری کنیم تا بتوانی یک پایگاه جامع ارز دیجیتال راه اندازی کنیم، اما با این حال پیشنهاد می شود طبق استراتژی خود پیش بروید تا بتوانید در زمینه قدرتمند تر شوید. همچنین در صورت نداشتن مهارت کافی می توانید در دوره های آموزشی ما در آکادمی الیپا شرکت کنید تا بتوانید توانایی خود را در زمینه بازار های مالی افزایش دهید.

منبع: fxstreet

منبع

الیپا، جدیدترین پایگاه اطلاع رسانی قیمت ارز های دیجیتال بهمراه ارائه خدمات و آموزش های مرتبط در زمینه بازار های مالی می باشد! برای مشاهده قیمت ها به صفحات قیمت بیت کوین، قیمت اتریوم، قیمت بیبی دوج، قیمت بایننس کوین مراجعه کرده و برای مشاهده آموزش ها می توانید به صفحات آموزش ارز دیجیتال، آموزش تحلیل تکنیکال، آموزش ارز دیجیتال در اصفهان، آموزش پرایس اکشن مراجعه کنید و برای دریافت سرویس ها می توانید به صفحات خرید اکانت تریدینگ ویو و خرید سیگنال ارز دیجیتال مراجعه کنید.

بیشتر بخوانیم

مطالعه و یادگیری ادامه دهید

هکرها در تلاش برای نفوذ به بیت کوین

طبق گزارش اخیر Bleeping Computer، گروه منفور هکری TeamTNT بازگشته و اکنون در تلاش است… نوشته هکرها در تلاش برای نفوذ به بیت کوین اولین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.