تحلیل بیت کوین امروز به شرح زیر است:

روز جمعه شاهد بودیم که قیمت بیت کوین تا زیر تراز ۴۰۰۰۰ دلار سقوط کرد که در واقع نقطه میانی کانال معاملاتی سه ماه گذشته می باشد. این احتمال وجود دارد که حرکت نزولی اخیر در حدود ۳۷۵۰۰ دلار با اولین حمایت برخورد کند. این درحالی است که در صورت افزایش قیمت، تراز ۴۶ هزار دلار اصلی ترین مقاومت پیش روی گاوها خواهد بود.

در حال حاضر بیت کوین با بیش از ۵ درصد رشد در تایم فریم روزانه، با قیمتی در حدود ۳۹۷۷۷ دلار معامله می‌شود.

نوسانات منفی روز پنجشنبه باعث شد چشم‌انداز صعودی هفته گذشته اعتبار خود را از دست بدهد. این اتفاق معمولاً پیش از آغاز یک دوره نزولی رخ می دهند. هرچند، در تایم فریم هفتگی همچنان تاحدودی مثبت به نظر می رسد که نشان دهنده تداوم نوسانات عرضی قیمت طی چند روز آینده می باشد.

نمودار بیتکوین 2 - تحلیل تکنیکال بیت کوین؛ یک شنبه 4 اردیبهشت

اکثر اندیکاتورهای تکنیکال در حال حاضر وضعیتی خنثی دارند، اما کاهش مومنتوم صعودی در نمودار ماهانه، احتمال شکست قیمت زیر محدوده‌ نوسانی یک سال گذشته را افزایش می دهد. علاوه بر این، افزایش حجم پوزیشن های فروش نسبت به سفارش‌های خرید طی چند روز گذشته، نشان دهنده کاهش تمایل سرمایه‌گذاران برای ورود به پوزیشن های لانگ پس از رالی ۲۰۲۰ می باشد.

همچنین بخوانید:   تحلیل تکنیکال بیت کوین؛ سه شنبه 4 مرداد

با این حال، شیب صعودی میانگین متحرک هفتگی ۱۰۰ در حدود تراز ۳۵۶۹۳ دلار، می تواند نشان دهنده این واقعیت باشد که روند صعودی آن همچنان بدون تغییر باقی مانده است. شکست این سطح حمایتی مهم می تواند منجر به سقوط تا مرز ناحیه حمایتی ۲۷۰۰۰ تا ۳۰۰۰۰ دلار گردد.

این مطلب صرفاً ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با الیپا نمی‌باشد.

منبع: coindesk

منبع

الیپا یکی از فعال ترین وب سایت ها در زمینه بازار های مالی بویژه ارز های دیجیتال است. در این سایت می توانید قیمت ارز دیجیتال مانند قیمت بیت کوین، قیمت اتریوم، قیمت بایننس کوین و … را مشاهده کنید. همچنین می توانید تحلیل های روزانه مارا که توسط برترین متخصصین ترید خارجی نوشته شده است را در دسته بندی تحلیل ارز دیجیتال مانند تحلیل بیت کوین مشاهده کنید.

۵/۵ - (۱ امتیاز)

بیشتر بخوانیم

مطالعه و یادگیری ادامه دهید

هکرها در تلاش برای نفوذ به بیت کوین

طبق گزارش اخیر Bleeping Computer، گروه منفور هکری TeamTNT بازگشته و اکنون در تلاش است… نوشته هکرها در تلاش برای نفوذ به بیت کوین اولین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.