رمزارزها امروز ، دوشنبه به روند نزولی خود ادامه دادند که با تداوم افت دومین رمزارز بزرگ بازار ، اتر دنبال شد. همچنین ، چشم انداز تداوم سیاست های پولی انقباضی در جهان در هفته جاری بازارهای مالی را تحت تاثیر قرار می دهد.

اتریوم در ساعت ۱۰:۳۵ صبح به وقت سنگاپور با افت ۵.۶ ​​درصدی به کف قیمتی دو ماهه رسید و در حدود سطح ۱۳۰۲ دلاری معامله شد. بیت کوین نیز حدود ۵ درصد کاهش پیدا کرد و زیر سطح ۱۹۰۰۰ دلاری معامله شد. رمزارزهایی از قبیل ریپل(XRP)، اولانچ (AVAX)و پولکادات(DOT) ، با ضرر و زیان شدیدتری مواجه شدند.

روند صعودی اتریوم از اواسط ژوئن(اواخر خرداد) به دنبال انتشار اخبار و جوسازی پیرامون ارتقاء بلاک چین اتریوم آغاز شد و پس از انجام این ارتقا ، این روند بلافاصله به اتمام رسید. در همین حال، سرمایه گذاران ، خود را برای افزایش شدید نرخ بهره توسط فدرال رزرو ایالات متحده در این هفته آماده می کنند.
آنتونی ترنچف(Antoni Trenchev)، یکی از بنیانگذاران شرکت وام دهی رمزارز ، Nexo در این زمینه عنوان کرد:
“رویداد ارتقای اتریوم موسوم به مرج ، با توجه به کاهش قابل توجه مصرف انرژی در این شبکه ، یک «تغییر بزرگ» محسوب می شود، اما در این محیط تورمی، عوامل کلان بر همه چیز غلبه می‌کنند.”

همچنین بخوانید:   کاخ سفید اولین چارچوب جامع را برای رمزارزها منتشر کرد

بدیهی است که طیف گسترده ای از دارایی ها تحت فشار قرار می گیرند:
سهام جهانی در آستانه از دست دادن سود های روند صعودی پیشین خود هستند که از اواسط ماه ژوئن آغاز شده بود.
بهای قراردادهای آتی سهام ایالات متحده در روز دوشنبه قرمز بود و ارزش دلار آمریکا نیز افزایش یافت.

این مطلب صرفاً ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با الیپا نمی‌باشد.

منبع: bnnbloomberg

مقاله اصلی

بیشتر بخوانیم

مطالعه و یادگیری ادامه دهید

هکرها در تلاش برای نفوذ به بیت کوین

طبق گزارش اخیر Bleeping Computer، گروه منفور هکری TeamTNT بازگشته و اکنون در تلاش است… نوشته هکرها در تلاش برای نفوذ به بیت کوین اولین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.