در یک پست وبلاگی که این هفته منتشر شد، مدیر عامل شرکت مشاوره مالی و مدیریت دارایی Devere Group، نایجل گرین (Nigel Green)، در مورد اینکه چرا او از ریزش های قیمتی برای خرید بیشتر بیت کوین استفاده می کند، توضیح داده است.

گرین گفت: «قدرت رو به رشد دلار آمریکا که به دلیل تشدید سیاست‌ های انقباظی فدرال رزرو است، همانطور که در افت اخیر بازارهای سهام جهانی شاهد بودیم، از ریزش بیت کوین و سایر دارایی‌ های ریسک پذیر حاصل می‌ شود. اما من از این نوسانات کوتاه مدت برای سودهای بلندمدت استقبال کرده و مانند بسیاری از سرمایه گذاران جدی رمزارزها، در حال خرید بیت کوین در کف قیمتی هستم.»

گرین ادامه داد که چرا بیت کوین بیشتری می خرد. او فاش کرد: «یک دلیل این است که من نهنگ را دنبال می‌ کنم» و خاطرنشان کرد: «نهنگ‌ ها سرمایه‌ گذارانی هستند که رمزارزهای زیادی در اختیار دارند و دارایی‌ های کافی برای ایجاد تغییر در قیمت یک رمزارز را در اختیار دارند.»

وی ادامه داد: «در هفته‌ های اخیر نهنگ‌ ها اقدام به فروش کردند که با وحشت و ترس دیگران همراه بوده و قیمت بازار را پایین آورده است. نهنگ ها دوباره از این فرصت برای خرید بیشتر استفاده می کنند.» مدیر عامل Devere اظهار داشت:

همچنین بخوانید:   تحلیل تکنیکال بیت کوین؛ پنجشنبه 27 مرداد

«در حال حاضر نیز من احساس می کنم که آنها در حال آماده شدن برای خرید و افزایش دارایی های خود در هفته های آینده هستند.»

این مطلب صرفاً ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با الیپا نمی‌باشد.

منبع: news.bitcoin

مقاله اصلی

بیشتر بخوانیم

مطالعه و یادگیری ادامه دهید

هکرها در تلاش برای نفوذ به بیت کوین

طبق گزارش اخیر Bleeping Computer، گروه منفور هکری TeamTNT بازگشته و اکنون در تلاش است… نوشته هکرها در تلاش برای نفوذ به بیت کوین اولین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.