دارایی بیت کوین شرکت ماینینگ کانادایی Hut 8 از مرز ۸۰۰۰ بیت کوین (BTC) فراتر رفت زیرا همچنان به جمع آوری دارایی های استخراج شده خود در شرایط رکود بازار ارزهای دیجیتال ادامه می دهد.

هات ۸ آخرین گزارش ماینینگ خود را برای آگوست ۲۰۲۲ (مرداد ۱۴۰۱)منتشر کرد که نشان می داد دارایی بیت کوین خود را ۳۷۵ بیت کوین در ماه افزایش داده است تا کل ذخایر خود را به ۸۱۱۱ بیت کوین برساند.

در حالی که سایر اپراتورهای ماینینگ مجبور به فروش بخشی از دارایی های بیت کوین خود در میان بازار نزولی ارزهای دیجیتال هستند، هات ۸ توانسته است به “استراتژی طولانی مدت HODL” خود ادامه دهد و همچنان تمام بیت کوین استخراج شده خود را در اختیار دارد.

Hut 8 همچنین اعلام کرد که ۱۸۰ پردازنده گرافیکی Nvidia را در مرکز داده اصلی خود در Kelowna، کانادا نصب کرده است. این مرکز در حال حاضر اتر (ETH) را استخراج می کند، اما با قرار گرفتن ارتقاء در سپتامبر ۲۰۲۲، از تجهیزات استخراج GPU آن برای ارائه خدمات هوش مصنوعی، یادگیری ماشین یا ارائه خدمات VFX استفاده می شود.

این مطلب صرفاً ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با الیپا نمی‌باشد.

منبع:cointelegraph

مقاله اصلی

همچنین بخوانید:   چرا ماینرهای بیت کوین ممکن است رالی فعلی BTC را تحت تاثیر قرار دهند؟

بیشتر بخوانیم

مطالعه و یادگیری ادامه دهید

هکرها در تلاش برای نفوذ به بیت کوین

طبق گزارش اخیر Bleeping Computer، گروه منفور هکری TeamTNT بازگشته و اکنون در تلاش است… نوشته هکرها در تلاش برای نفوذ به بیت کوین اولین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.