شرکت مدیریت دارایی‌ Monochrome Asset Management، که مستقر در استرالیا می باشد، اولین مجوز خدمات مالی استرالیا (AFSL) را برای یک صندوق معاملات آنی رمزارزی قابل معامله در بورس (ETF) دریافت کرده است.

جف یو (Jeff Yew)، مدیرعامل مدیریت دارایی‌ های مونوکروم در مصاحبه ای با کوین تلگراف گفت: تأیید AFSL برای ما مهم است، چرا که تا کنون، ETF های رمزارزی تایید شده در استرالیا فقط تحت مجوز دارایی‌ های مالی عمومی کار می‌ کنند و فقط به طور غیرمستقیم دارایی‌ های رمزارزی را در اختیار دارند.

بو خاطرنشان کرد که از سوی دیگر ETFهای رمزارزی مونوکروم مستقیماً دارایی‌ های رمزارزی را نگه داری می کند و به طور خاص توسط کمیسیون اوراق بهادار و سرمایه‌گذاری استرالیا (ASIC) مجاز به انجام این کار هستند.

مدیر اجرایی مونوکروم گفت که این تصویب یک گام مهم رو به جلو برای صنعت مشاوره و سرمایه گذاران خرد است.

«از آنجایی که همه پیشنهادات مالی برابر نیستند، ما آزادی انتخاب را چیز خوبی برای سرمایه‌ گذاران می‌ دانیم، به‌ ویژه هنگامی که در فضای تنظیم‌ شده معامله می‌ کنند.» او در ادامه گفت: «سرمایه‌ گذارانی که در ETFهای مونوکروم سرمایه‌ گذاری می‌ کنند، می‌ دانند که وجوه آنها مستقیماً در بیت‌ کوین و اتریوم و مهمتر از همه در چارچوب نظارتی ایجاد شده توسط ASIC که به طور خاص برای دارایی‌ های رمزارزی ایجاد شده است، سرمایه گذاری می‌ شوند.

همچنین بخوانید:   بیت کوین در بحبوحه کاهش نوسانات در بازار ، در حدود سطح 21500 دلاری دست و پنجه نرم می کند

توجه: این دسته از مطالب در سایت الیپا تحت عنوان پیشنهاد برای خرید نمی باشد! در نظر داشته باشید الیپا هیچگونه ضمانتی در قبال معاملات شما ارائه نمی دهد و مسئولیت آن تماما با شما خواهد بود. ما در الیپا سعی کرده ایم بتوانیم از معتبر ترین مراجع ایرانی و خارجی مطالب را جمع آوری کنیم تا بتوانی یک پایگاه جامع ارز دیجیتال راه اندازی کنیم، اما با این حال پیشنهاد می شود طبق استراتژی خود پیش بروید تا بتوانید در زمینه قدرتمند تر شوید. همچنین در صورت نداشتن مهارت کافی می توانید در دوره های آموزشی ما در آکادمی الیپا شرکت کنید تا بتوانید توانایی خود را در زمینه بازار های مالی افزایش دهید.

منبع: cointelegraph

مقاله اصلی

بیشتر بخوانیم

مطالعه و یادگیری ادامه دهید

هکرها در تلاش برای نفوذ به بیت کوین

طبق گزارش اخیر Bleeping Computer، گروه منفور هکری TeamTNT بازگشته و اکنون در تلاش است… نوشته هکرها در تلاش برای نفوذ به بیت کوین اولین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.