شرکت ماینر بیت کوین Marathon Digital اعلام کرد: در ماه آگوست (مرداد) حدود ۲۵۰۰۰ ماینر را که قبلا نصب شده بودند، دوباره راه اندازی کرد، که حدود ۲.۵ اگزاهش در ثانیه (EH/s) به قدرت محاسباتی اضافه کرده و هش کل را تقریباً به ۳.۲ EH/s رسانده است.

این شرکت در ماه آگوست، ۱۸۴ بیت کوین استخراج کرد که مجموع بیت کوین های استخراج شده ی آن از اول سال تا به امروز به ۲۲۲۲ بیت کوین رسیده است. و دارایی کل بیت کوینی این شرکت تا پایان ماه به ۱۰۳۱۱ واحد رسیده که با ارزش بازار تقریبی، ۲۰۶.۷ میلیون دلار می باشد. ضمنا این شرکت در طول ماه گذشته هیچ سکه ای نفروخته است.

ماراتن ادعا می کند که حدود ۶۵۰۰۰ ماینر دیگر یا ۶.۹ EH/s ظرفیت در ۹۰ روز آینده آنلاین خواهد شد. تأخیر در راه اندازی به همراه مسائل مربوط به آب و هوا باعث شده بود که تولید بیت کوین در سه ماهه دوم از ۱۲۵۹ واحد در سه ماه قبل به ۷۰۷ واحد کاهش یابد. سهام ماراتن امروز ۲.۳ درصد سقوط کرد و قیمت بیت کوین به زیر ۱۹۰۰۰ دلار رسیده است.

توجه: این دسته از مطالب در سایت الیپا تحت عنوان پیشنهاد برای خرید نمی باشد! در نظر داشته باشید الیپا هیچگونه ضمانتی در قبال معاملات شما ارائه نمی دهد و مسئولیت آن تماما با شما خواهد بود. ما در الیپا سعی کرده ایم بتوانیم از معتبر ترین مراجع ایرانی و خارجی مطالب را جمع آوری کنیم تا بتوانی یک پایگاه جامع ارز دیجیتال راه اندازی کنیم، اما با این حال پیشنهاد می شود طبق استراتژی خود پیش بروید تا بتوانید در زمینه قدرتمند تر شوید. همچنین در صورت نداشتن مهارت کافی می توانید در دوره های آموزشی ما در آکادمی الیپا شرکت کنید تا بتوانید توانایی خود را در زمینه بازار های مالی افزایش دهید.

همچنین بخوانید:   نگاهی کلی به وضعیت امروز بازار رمزارزها (10 شهریور)

منبع: coindesk

مقاله اصلی

بیشتر بخوانیم

مطالعه و یادگیری ادامه دهید

هکرها در تلاش برای نفوذ به بیت کوین

طبق گزارش اخیر Bleeping Computer، گروه منفور هکری TeamTNT بازگشته و اکنون در تلاش است… نوشته هکرها در تلاش برای نفوذ به بیت کوین اولین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.