قیمت بیت کوین، بزرگترین رمزارز جهان، به طور ناگهانی در روز گذشته به کف روزانه ۱۹۰۲۰ دلاری کاهش پیدا کرد. فروش این رمزارز پرچمدار ادامه یافت و آنرا به زیر سطح ۱۹۰۰۰ دلاری رساند.

بازار رمزارزها درحالی این نوسانات شدید را تجربه می کند که پیش از این ، بزرگترین رمزارز جهان در باریک ترین ناحیه رنج خود در دو سال اخیر محدود شده بود . این رمزارز طی هفته گذشته در یک ناحیه رنج ۵.۴ درصدی نوسان کرد. چنین محدوده های معاملاتی معمولاً با نوسانات شدیدی دنبال می شوند.

بیت کوین درحال حاضر از سقف قیمتی بی سابقه ی خود ، ۷۱.۵۹ درصد کاهش یافته است.

همه نگاه ها به سطح ۱۷۶۰۰ دلاری

بر اساس گزارشات اخیر U.Today ، اسکات ردلر(Scott Redler) از کارگزاری T3 اخیراً پیش‌بینی کرده است که اگر خرس‌ها بتوانند قیمت بیت کوین را به زیر سطح حمایت مهم ۱۷۶۰۰ دلاری برسانند، قیمت این رمزارز به سطح ۱۰۰۰۰ دلاری سقوط خواهد کرد.

بر اساس صرافی Bitstamp ، بیت کوین در ۱۸ ژوئن(۲۸ خرداد) موفق شد که از کف قیمت ۱۷۵۹۲ دلاری ، بازگردد.

اسکات مینرد(Scott Minerd)، مدیر ارشد سرمایه گذاری جهانی در شرکت سرمایه‌گذاری گوگنهایم پارتنرز (Guggenheim Partners)، هشدار داد که سطح ۸۰۰۰ دلاری ممکن است در نهایت ، کف نهایی بیت کوین در چرخه فعلی خرسی باشد.

همچنین بخوانید:   هکرها در تلاش برای نفوذ به بیت کوین

این مطلب صرفاً ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با الیپا نمی‌باشد.

منبع: u.today

مقاله اصلی

بیشتر بخوانیم

مطالعه و یادگیری ادامه دهید

هکرها در تلاش برای نفوذ به بیت کوین

طبق گزارش اخیر Bleeping Computer، گروه منفور هکری TeamTNT بازگشته و اکنون در تلاش است… نوشته هکرها در تلاش برای نفوذ به بیت کوین اولین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.