تحلیل بیت کوین امروز به شرح زیر است:

در حالی که بازار رمزارزها در حال گذراندن یک مرحله اصلاحی قوی است، شاخص‌های متعددی نشان می‌دهند که ممکن است در حال حاضر در کف قیمتی باشند.

ابر ایچیموکو

ابر ایچیموکو یکی از پرکاربردترین اندیکاتورهای رمزارزها در بازار است که می تواند هر دو ناحیه حمایت و مقاومت را نشان دهد و روند فعلی بازار را تعیین می کند. در حالی که نمودار روزانه بیت کوین نشان می دهد که در وضعیت بدی قرار دارد، وضعیت در نمودار هفتگی متفاوت است. با توجه به وضعیت نمودار هفتگی، بیت کوین در حال حاضر در انتهای ابر ایچیموکو معامله می شود که اغلب به عنوان یک منطقه حمایتی قوی عمل می کند. آخرین جهش بیت کوین در ۲۴ ژانویه (۴ بهمن)، زمانی که قیمت به حمایت ذکر شده رسید، رخ داده بود.

Screenshot 2022 02 25 at 00 23 05 24023 webp WEBP Image 1346 × 809 pixels — Scaled 79 300x180 - سه اندیکاتور نشان می دهد که بیت کوین در کف قیمتی می باشد

کف حمایتی بیت کوین

در حالی که اندیکاتورهای فنی می توانند راهی عالی برای تعیین نقاط مقاومت یا تغییرات در روند باشند، اقدام قبلی قیمت می تواند به ما اشاره ای در مورد حرکات آتی طلای دیجیتال بدهد. با توجه به حرکات قیمتی گذشته، بیت کوین تثبیت شده و از ۳۴۸۰۰ دلار جهش کرده است که می تواند پایین ترین قیمت برای رالی اصلاحی فعلی در نظر گرفته شود.

همچنین بخوانید:   تحلیل تکنیکال بیت کوین؛ چهارشنبه 22 دی

میانگین متحرک ۱۰۰ هفته ای

در حالی که میانگین های متحرک با دوره های ۵۰ و ۲۰۰ کندل بسیار بیشتر از میانگین متحرک ۱۰۰ شمع استفاده می شود، اما میانگین ۱۰۰، همچنان می تواند به عنوان یک نقطه حمایت و مقاومت قوی عمل کند. طبق نمودار هفتگی بیت کوین، میانگین متحرک ۱۰۰ هفته ای در حال حاضر به عنوان حمایت برای قیمت عمل می کند. از آنجایی که میانگین متحرک با منطقه حمایتی ابر ایچیموکو نیز همپوشانی دارد، بیت کوین ممکن است از منطقه ۳۴۰۰۰ تا ۳۶۰۰۰ دلار شروع به تغییر روند نماید.

توجه: این دسته از مطالب در سایت الیپا تحت عنوان پیشنهاد برای خرید نمی باشد! در نظر داشته باشید الیپا هیچگونه ضمانتی در قبال معاملات شما ارائه نمی دهد و مسئولیت آن تماما با شما خواهد بود. ما در الیپا سعی کرده ایم بتوانیم از معتبر ترین مراجع ایرانی و خارجی مطالب را جمع آوری کنیم تا بتوانی یک پایگاه جامع ارز دیجیتال راه اندازی کنیم، اما با این حال پیشنهاد می شود طبق استراتژی خود پیش بروید تا بتوانید در زمینه قدرتمند تر شوید. همچنین در صورت نداشتن مهارت کافی می توانید در دوره های آموزشی ما در آکادمی الیپا شرکت کنید تا بتوانید توانایی خود را در زمینه بازار های مالی افزایش دهید.

منبع: U.today

منبع

الیپا یکی از فعال ترین وب سایت ها در زمینه بازار های مالی بویژه ارز های دیجیتال است. در این سایت می توانید قیمت ارز دیجیتال مانند قیمت بیت کوین، قیمت اتریوم، قیمت بایننس کوین و … را مشاهده کنید. همچنین می توانید تحلیل های روزانه مارا که توسط برترین متخصصین ترید خارجی نوشته شده است را در دسته بندی تحلیل ارز دیجیتال مانند تحلیل بیت کوین مشاهده کنید.

بیشتر بخوانیم

مطالعه و یادگیری ادامه دهید

هکرها در تلاش برای نفوذ به بیت کوین

طبق گزارش اخیر Bleeping Computer، گروه منفور هکری TeamTNT بازگشته و اکنون در تلاش است… نوشته هکرها در تلاش برای نفوذ به بیت کوین اولین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.