شرکت Hive Blockchain Technologies، در ۶ سپتامبر (۱۵ شهریور)، گزارش استخراج رمزارز ماه آگوست (مرداد) خود را منتشر کرد که در مورد “رکورددار بودن در استخراج ماهانه بیت کوین” و انتصاب یک عضو مشاور عمومی جدید بوده است. Hive همچنین در مورد انتقال آینده شبکه اتریوم از اثبات کار (PoW) به اثبات سهام (PoS) نیز صحبت هایی به میان آورده است.

هایو در ماه آگوست ۶.۴۹ تراهش در ثانیه (TH/s) هش ریت Ethash را به زنجیره اتریوم اختصاص داد و در ۳۰ روز گذشته به طور میانگین ۶.۱۹ TH/s را داشته است. این شرکت استخراج رمزارزی همچنین در مورد ارتقاء Bellatrix و تاریخ تخمینی Merge صحبت کرد. این شرکت برای انتقال آماده شده است و هش ریت GPU خود را به رمزارزهای دیگری اختصاص خواهد داد.

هایو در روز سه‌ شنبه گفت: «ما قبلاً تجزیه و تحلیل استخراج سایر کوین‌ های قابل استخراج با کارت گرافیک را توسط انبوهی از پردازنده‌ های گرافیکی خود آغاز کرده ام و در حال اجرای آزمایش در این هفته، قبل از ادغام هستیم.» تیم فنی این شرکت در حال اجرای استراتژی برای استفاده بهینه‌ از ظرفیت ۶.۵ تراهشی استخراج اتریوم در صورت انتقال اتریوم به اثبات سهام، در سایر رمزارزهای قابل استخراج با GPU می باشد.

همچنین بخوانید:   بیت کوین ممکن است با سقوط دیگری روبرو شود

بیشتر ظرفیت استخراج هایو به استخراج بیت کوین اختصاص دارد، اما همچنین اشاره کرد که استخراج اتریوم نیز سودآور بوده است. هایو خاطرنشان می کند که عملیات استخراج اتریوم این شرکت «از لحاظ محاسبه های تاریخی، ۳ تا ۴ برابر بیشتر از استخراج بیت کوین در هر مگاوات درآمد ایجاد کرده است.» در ماه آگوست، با احتساب استخراج ۱۶.۷ بیت کوین در روز، هایو موفق شد کلا ۵۱۸.۸ بیت کوین استخراج کند. این شرکت همچنین ادعا می کند که نزدیک به ۴ اگزهاش یا ۳۹۰۰۰۰۰ تراهش اختصاص داده شده به بلاکچین بیت کوین دارد.

توجه: این دسته از مطالب در سایت الیپا تحت عنوان پیشنهاد برای خرید نمی باشد! در نظر داشته باشید الیپا هیچگونه ضمانتی در قبال معاملات شما ارائه نمی دهد و مسئولیت آن تماما با شما خواهد بود. ما در الیپا سعی کرده ایم بتوانیم از معتبر ترین مراجع ایرانی و خارجی مطالب را جمع آوری کنیم تا بتوانی یک پایگاه جامع ارز دیجیتال راه اندازی کنیم، اما با این حال پیشنهاد می شود طبق استراتژی خود پیش بروید تا بتوانید در زمینه قدرتمند تر شوید. همچنین در صورت نداشتن مهارت کافی می توانید در دوره های آموزشی ما در آکادمی الیپا شرکت کنید تا بتوانید توانایی خود را در زمینه بازار های مالی افزایش دهید.

منبع: news.bitcoin

مقاله اصلی

بیشتر بخوانیم

مطالعه و یادگیری ادامه دهید

هکرها در تلاش برای نفوذ به بیت کوین

طبق گزارش اخیر Bleeping Computer، گروه منفور هکری TeamTNT بازگشته و اکنون در تلاش است… نوشته هکرها در تلاش برای نفوذ به بیت کوین اولین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.