صرافی رمزارزی کانادایی Coinberry، از کاربران خود که از ایراد نرم افزاری آن سوء استفاده کرده و توانسته اند مقادیری بیت کوین را بدون پرداخت پول به دست آورده اند، شکایت کرده است.

کوین بری، یک پلتفرم خرید و فروش رمزارزی تنظیم شده، متعلق به Wonderfi Technologies، مستقر در ونکوور کانادا است، شرکتی که توسط کوین اولری، ستاره برنامه تلویزیونی شارک تانک حمایت می‌ شود.

این دادخواست که در ماه ژوئن (خرداد) در آنتاریو تنظیم شد، توضیح می‌ دهد که در طی یک ارتقاء نرم‌ افزاری در سال ۲۰۲۰، کوین بری به طور تصادفی به کاربران اجازه داده بود بیت‌ کوین را با دلارهای کانادایی خریداری کنند که در واقعیت به حساب‌ هایشان منتقل نشده بود.

صرافی توضیح داد که در خلال این ایراد نرم‌ افزاری، مشتریان می‌ توانند انتقال الکترونیکی داخلی را آغاز کنند، یعنی به عبارتی مبلغی را که به حساب‌ های کوین بری خود واریز می‌ شود، دریافت کنند، بیت‌کوین بخرند، آن ها را به خارج منتقل کنند و انتقال الکترونیکی اصلی را لغو کنند. با انجام این کار، آنها وجوه خود را حفظ کرده و بیت کوین رایگان دریافت کردند.

به گفته کوینبری، ۵۴۶ کاربر توانستند در مجموع حدود ۱۲۰ بیت کوین را بدون پرداخت هزینه قبل از رفع مشکل نرم افزاری به دست آورند. در دادخواست آمده است:

همچنین بخوانید:   نگاهی کلی به وضعیت امروز بازار رمزارزها (21 مرداد)

«کوین بری با تمامی این ۵۴۶ کاربر از طریق ایمیل تماس گرفت و خواستار بازگرداندن بیت‌ کوین‌ های به رایگان دریافت شده می باشد.» با اینجام این کار، کوین بری توانست تقریباً ۳۷ بیت‌کوین از آن دسته را از ۲۷۰ کاربر که از ایراد نرم افزاری سوءاستفاده کرده بودند را بازگرداند.

این مطلب صرفاً ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با الیپا نمی‌باشد.

منبع: news.bitcoin

مقاله اصلی

بیشتر بخوانیم

مطالعه و یادگیری ادامه دهید

هکرها در تلاش برای نفوذ به بیت کوین

طبق گزارش اخیر Bleeping Computer، گروه منفور هکری TeamTNT بازگشته و اکنون در تلاش است… نوشته هکرها در تلاش برای نفوذ به بیت کوین اولین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.