بر اساس اعلام شرکت خدمات مالی و بانکداری دی‌بی‌اس (DBS)، تعداد معاملات در صرافی دیجیتال این شرکت در ماه ژوئن(خرداد-تیر) نسبت به دو ماه گذشته ، بیش از دو برابر شده است و معاملات خرید ، با وجود فروش شدید و ناگهانی دارایی های رمزارز در جهان ، ۹۰٪ از این معاملات را به خود اختصاص داده است.

بر اساس بیانیه بزرگترین بانک آسیای جنوب شرقی ، میزان بیت کوین خریداری شده در این صرافی ، چهار برابر بیشتر از آوریل(فروردین-اردیبهشت) بود. آمار و ارقام سایر ماه ها از سوی این شرکت ارائه نشده است. صرافی دیجیتال دی‌بی‌اس در دسامبر ۲۰۲۰(آذر-دی ۱۳۹۹) راه اندازی شد.

قیمت رمزارزها از ماه مه(اردیبهشت) با فروپاشی پروژه استیبل کوین ترا(Terra) به شدت شروع به کاهش کرد و منجر به لیکوئید شدن بسیاری از معاملات شد. همچنین ، در اثر فروش بازار رمزارز ، این صنعت با تعدیل نیرو روبه رو شد.

لیونل لیم(Lionel Lim)، مدیر اجرایی صرافی دیجیتال دی‌بی‌اس طی بیانیه ای عنوان کرد: “سرمایه گذاران امروزه با توجه به نوسانات شدید فعلی در بازار، به دنبال جاهای امن برای معامله و ذخیره دارایی های دیجیتال خود هستند.”

صرافی دیجیتال این بانک که تنها به سرمایه‌گذاران سازمانی و شرکت های خصوصی خانوادگی خدمات می‌دهد، توجهات را به خوبی به خود جلب کرده است.

همچنین بخوانید:   با سقوط قیمت بیت کوین به زیر 19،800 دلار، شاخص ترس و طمع وارد منطقه “ترس شدید” می‌شود

توجه: این دسته از مطالب در سایت الیپا تحت عنوان پیشنهاد برای خرید نمی باشد! در نظر داشته باشید الیپا هیچگونه ضمانتی در قبال معاملات شما ارائه نمی دهد و مسئولیت آن تماما با شما خواهد بود. ما در الیپا سعی کرده ایم بتوانیم از معتبر ترین مراجع ایرانی و خارجی مطالب را جمع آوری کنیم تا بتوانی یک پایگاه جامع ارز دیجیتال راه اندازی کنیم، اما با این حال پیشنهاد می شود طبق استراتژی خود پیش بروید تا بتوانید در زمینه قدرتمند تر شوید. همچنین در صورت نداشتن مهارت کافی می توانید در دوره های آموزشی ما در آکادمی الیپا شرکت کنید تا بتوانید توانایی خود را در زمینه بازار های مالی افزایش دهید.

منبع: bloomberg

مقاله اصلی

بیشتر بخوانیم

مطالعه و یادگیری ادامه دهید

هکرها در تلاش برای نفوذ به بیت کوین

طبق گزارش اخیر Bleeping Computer، گروه منفور هکری TeamTNT بازگشته و اکنون در تلاش است… نوشته هکرها در تلاش برای نفوذ به بیت کوین اولین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.