به نظر می رسد شرکت بزرگ چینی ماینر ارزهای دیجیتال کنان(Canaan) هیچ مشکلی با ممنوعیت محلی کریپتو نداشته باشد، زیرا عملکرد کلی این شرکت در سال ۲۰۲۲ به رشد خود ادامه داده است.

Canaan به طور رسمی نتایج مالی خود را برای سه ماهه دوم سال ۲۰۲۲ در روز پنجشنبه اعلام کرد و گزارش از افزایش ۱۱۷ درصدی سود ناخالص نسبت به دوره مشابه در سال ۲۰۲۱ گزارش داد. طبق گفته این شرکت، سود سه ماهه دوم به ۹۳۰ میلیون رنمینبی (RMB) یا نزدیک به ۱۳۹ میلیون دلار رسیده است.

درآمد خالص سه ماهه دوم این شرکت ۶۰۸ میلیون یوان یا ۹۱ میلیون دلار یا ۱۴۹ درصد افزایش نسبت به ۴۲۵ میلیون یوان در مدت مشابه سال گذشته بود. کنان خاطرنشان کرد که تعدیل تبدیل ارز خارجی در سه ماهه دوم در مقایسه با زیان های قبلی به دلیل افزایش ارزش دلار آمریکا در برابر RMB در سه ماهه دوم درآمدی بود.

نانگنگ ژانگ(Nangeng Zhang)، مدیرعامل این شرکت، گفت که کنان علیرغم انتشار سودهای قابل توجه، سه ماهه دوم را به دلیل کاهش شدید بیت کوین (BTC) به زیر ۲۰۰۰۰ دلار در ژوئن، دوره چالش برانگیزی یافته است.

توجه: این دسته از مطالب در سایت الیپا تحت عنوان پیشنهاد برای خرید نمی باشد! در نظر داشته باشید الیپا هیچگونه ضمانتی در قبال معاملات شما ارائه نمی دهد و مسئولیت آن تماما با شما خواهد بود. ما در الیپا سعی کرده ایم بتوانیم از معتبر ترین مراجع ایرانی و خارجی مطالب را جمع آوری کنیم تا بتوانی یک پایگاه جامع ارز دیجیتال راه اندازی کنیم، اما با این حال پیشنهاد می شود طبق استراتژی خود پیش بروید تا بتوانید در زمینه قدرتمند تر شوید. همچنین در صورت نداشتن مهارت کافی می توانید در دوره های آموزشی ما در آکادمی الیپا شرکت کنید تا بتوانید توانایی خود را در زمینه بازار های مالی افزایش دهید.

همچنین بخوانید:   تحلیل تکنیکال بیت کوین، سه شنبه 1 شهریور

منبع:cointelegraph

مقاله اصلی

بیشتر بخوانیم

مطالعه و یادگیری ادامه دهید

هکرها در تلاش برای نفوذ به بیت کوین

طبق گزارش اخیر Bleeping Computer، گروه منفور هکری TeamTNT بازگشته و اکنون در تلاش است… نوشته هکرها در تلاش برای نفوذ به بیت کوین اولین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.