به گفته شرکت تجزیه و تحلیل زنجیره ای Glassnode، “قیمت بیت کوین پس از گذراندن ۲۳ روز متوالی بالاتر از قیمت تمام شده بازار، به زیر قیمت واقعی رسیده است.” قیمت واقعی در حال حاضر ۲۱،۷۰۰ دلار است و منعکس کننده قیمت کل خرید است که در زمان آخرین حرکت بیت کوین در زنجیره ارزش‌گذاری شده است.

2022 08 20 20 11 27 Bitcoin Now Below  Realized Price  as Price Dips Below 21K What This Implies - قیمت بیت کوین اکنون به زیر «قیمت واقعی» رسیده است

طبق گفته Glassnode، «بازار را می‌توان در زیان کلی در نظر گرفت». به دلیل اینکه قیمت بیت کوین در حال حاضر کمتر از قیمت واقعی است، تصویر کوتاه مدت آن نامشخص است. شاخص ترس و طمع ارزهای دیجیتال به «ترس» بازگشته است که نشان‌دهنده وحشت حاکم در بازار است.

قیمت واقعی ۲۱،۷۰۰ دلاری، که نشان‌دهنده میانگین ارزش عرضه بیت کوین در آخرین تراکنش زنجیره‌ای است، در ۱۹ آگوست (۲۸ مرداد) زمانی که قیمت بیت‌کوین به ۲۰،۹۱۰ دلار رسید، شکسته شد. بر اساس گزارش CoinMarketCap، قیمت بیت کوین در ۲۴ ساعت گذشته اندکی کاهش یافته و به ۲۱،۳۱۵ دلار رسیده است.

از آنجایی از نظر سرمایه‌گذاران، فدرال رزرو می‌تواند نرخ بهره را کمتر از حد انتظار افزایش دهد، دارایی های دیجیتال تضعیف می‌شوند. دو عضو فدرال رزرو، جیمز بولارد (James Bullard) و استر جورج (Esther George) پنج شنبه در رابطه با میزان افزایش نرخ بهره در ماه سپتامبر (شهریور)، سخنان متفاوتی را ارائه کردند. با این حال، هر دو نیاز به افزایش هزینه‌های استقراض را برجسته کردند.

همچنین بخوانید:   نگاهی کلی به وضعیت امروز بازار رمزارزها (24 مرداد)

این مطلب صرفاً ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با الیپا نمی‌باشد.

منبع: u.today

مقاله اصلی

بیشتر بخوانیم

مطالعه و یادگیری ادامه دهید

هکرها در تلاش برای نفوذ به بیت کوین

طبق گزارش اخیر Bleeping Computer، گروه منفور هکری TeamTNT بازگشته و اکنون در تلاش است… نوشته هکرها در تلاش برای نفوذ به بیت کوین اولین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.