طبق داده‌ های پلتفرم cryptoquant.com که توسط علی مارتینز به اشتراک گذاشته شده است، استخراج‌ کنندگان بیت‌ کوین در ۱۴ روز گذشته اقدام به فروش بیت کوین کرده اند. مارتینز گفت: «به نظر می رسد استخراج کنندگان بیت کوین از رشد اخیر بازار سود برده اند. داده ها نشان می دهد که ماینرها در دو هفته گذشته ۵۹۲۵ بیت کوین به ارزش تقریباً ۱۴۲ میلیون دلار فروخته اند.»

داده‌های cryptoquant.com نشان می‌ دهد که بیش از ۶۱۰۰ بیت کوین از اول آگوست (۱۰ مرداد) فروخته شده است. با توجه به پورتال شاخص موقعیت ماینرهای این وبسایت، استخراج کنندگان بیت کوین بطور متوسط در حال فروش ​​بیت کوین هستند. با استناد به ارزش کنونی بازار رمزارزها، ۶۱۰۰ بیت کوین معادل ۱۳۰.۸۰ میلیون دلار می باشد.

fagzoinwyae5vu5 300x214 - ماینرها از اول آگوست با فروش 6000 بیت کوین، از بازار صعودی سود بردند

ماینرها پس از ریزش شدید قیمت بیت کوین به دلیل فروش بیت کوین های استخراج شده طی دو ماه قبل از اول آگوست، از فروش BTC فاصله گرفتند. خبرنامه Blockware Intelligence در ۲۹ ژوئیه (۷ مرداد) توضیح داد که پایان فروش ماینرها نزدیک است. در خبرنامه Blockware آمده است: «طبق معیار هش ریبون، ۵۲ روز است که بیت کوین ها توسط ماینرها فروخته می شوند. گزارش Blockware در ادامه می گوید:

«پایان فروش ماینرها از نظر تاریخی پایین ترین سطح بازار نزولی را نشان می دهد.»

همچنین بخوانید:   راه اندازی موفقیت آمیز سانگو کوین یک نقطه عطف کلیدی برای آفریقای مرکزی است

این مطلب صرفاً ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با الیپا نمی‌باشد.

منبع: news.bitcoin

مقاله اصلی

بیشتر بخوانیم

مطالعه و یادگیری ادامه دهید

هکرها در تلاش برای نفوذ به بیت کوین

طبق گزارش اخیر Bleeping Computer، گروه منفور هکری TeamTNT بازگشته و اکنون در تلاش است… نوشته هکرها در تلاش برای نفوذ به بیت کوین اولین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.