در سورتلند (Sortland) نروژ، مردم محلی در حال تنش با استخراج‌کنندگان بیت‌کوین هستند تا مانع از پیشرفت‌های استخراج بیت‌کوین شوند. آخرین شکایت آنها از استخراج اثبات کار (PoW) صدای آنهاست.

“این کافی نیست که ماینرهای بیت کوین در Sortland از ۱۰۰% منابع انرژی تجدیدپذیر استفاده کنند، شغل ایجاد کنند و حتی از گرمای اتلاف حاصل از فرآیند PoW برای خشک کردن الوار و جلبک دریایی برای مشاغل محلی استفاده کنند. آنها باید این کار را بی سر و صدا انجام دهند.”
کیتل هوو پترسن(Kjetil Hove Pettersen)، مدیر عامل در محلی KryptoVault، توضیح داد که این می تواند مورد دیگری از چرخش رسانه ها با هدف بیت کوین باشد.
پترسن توضیح داد که صاحبان شبکه در واقع از میزبانی ماینرهای بیت کوین خوشحال هستند، همانطور که ماینرهای بیت کوین به ایجاد تعادل در شبکه ها کمک می کنند

جاران ملرود(Jaran Mellerud)، تحلیلگر Arcane Research، توضیح داد: «شمال نروژ به دلیل تقاضای محلی کم و ظرفیت انتقال محدود، مازاد برق عظیمی دارد. در شمال نروژ، جایی که سورتلند واقع شده است، هزینه های انرژی بسیار پایین است و در واقع، انرژی آبی رها شده فراوان است.

پترسن مزایای استخراج بیت کوین را اضافه کردن درآمد بیشتر به شبکه های برق شهرداری های محلی و در عین حال پشتیبانی از تعادل شبکه ذکر کرد. کاهش هزینه های کلی شبکه برای مصرف کنندگان؛ ایجاد اشتغال؛ کسب درآمد برای خزانه داری نروژ با پرداخت مالیات استخراج کنندگان بیت کوین و در نهایت، کمک به تراز تجاری ملی نروژ از جمله فواید می باشد.

همچنین بخوانید:   جورین تیمر می گوید: استیبل کوین ها می توانند پذیرش بیت کوین را تسریع بخشند

توجه: این دسته از مطالب در سایت الیپا تحت عنوان پیشنهاد برای خرید نمی باشد! در نظر داشته باشید الیپا هیچگونه ضمانتی در قبال معاملات شما ارائه نمی دهد و مسئولیت آن تماما با شما خواهد بود. ما در الیپا سعی کرده ایم بتوانیم از معتبر ترین مراجع ایرانی و خارجی مطالب را جمع آوری کنیم تا بتوانی یک پایگاه جامع ارز دیجیتال راه اندازی کنیم، اما با این حال پیشنهاد می شود طبق استراتژی خود پیش بروید تا بتوانید در زمینه قدرتمند تر شوید. همچنین در صورت نداشتن مهارت کافی می توانید در دوره های آموزشی ما در آکادمی الیپا شرکت کنید تا بتوانید توانایی خود را در زمینه بازار های مالی افزایش دهید.

منبع: cointelegraph

مقاله اصلی

۵/۵ - (۱ امتیاز)

بیشتر بخوانیم

مطالعه و یادگیری ادامه دهید

هکرها در تلاش برای نفوذ به بیت کوین

طبق گزارش اخیر Bleeping Computer، گروه منفور هکری TeamTNT بازگشته و اکنون در تلاش است… نوشته هکرها در تلاش برای نفوذ به بیت کوین اولین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.